www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada partner izgubi interesovanje...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
pa nemamo bas cesto odnose mozda 1 nedeljno ili eventualno 2 put...


Puno pitanja na ovo sada.
Kad se to promijenilo? Koliko ste skupa? Imate li mjesto gdje mozete biti skupa? Vidjate li se dovoljno? Osjecaji su jos jaki? Zadovoljava li te? Mijenjate li ista u svom sexualnom zivotu? Zacini malo stvari.


 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da zacinim... Very Happy
pa pre mozda nedelju dana,oko pola godine,imamo,da svaki 2 dan uglavnom,ja sam se tek sad zaljubila u njega,orgazam ne dozivim ali mi je lepo sa njim..
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andrejice, stvarno ne znam sta da ti kazem. Sad Nisam ja bas neka teta expert za sexualne probleme Sad . Sama si rekla da je problem u tebi, da si ti ta koja je izgubila interes pa se zato nadam da ti ni pronalazak problema, ili bolje receno, uzroka nece biti tesko jer ti nije daleko.
Za sada bih ti savjetovala da probas da malo "zacinis" stvari, uvedes neke novitete. Ja sam po prirodi sama takva, meni treba nesto uvijek novo i drukcije jer volim neizvjesnost, novost, istrazivanje. Mozda pomogne i tebi....
Nadam se da ce ti partner pomoci da pronadjes uzrok opadanja zainteresiranosti, da cete skupa poraditi na tome te da ces uskoro ponovno maksimalno uzivati u carima sexa. Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nadam se.. mada se bojim da mu kazem da gubim interesovanje...
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nemoj bas da mu kazes. Probaj da predlozis neke promjene. Ma sta da ih predlazes, samo ih uvedi. Smile
Ako nista ne pomogne, onda ces morati da pricas s njim. Bar ja bih. Ipak, moras biti svjesna da on to mozda primi kao uvredu. Niti jedan muskarac ne voli da cuje da on ne uzbudjuje svoju djevojku isto kao sta ni mi ne zelimo da cujemo da ne uzbudjujemo mi njih.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok hvala pokusacu nesto da uradim po tom pitanju...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne treba da znaci da je nasao nesto na stranu...jednostavno, desi se to svakome, pa i nama zenama.
Ali, vremenom se sve stabilizuje.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
bubcic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada partner izgubi interesovanje, ja odmah nadjem novog, mislim partnerku
 
allexandar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tada treba naci svalera ili drugog partnera Smile))
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Re: Kada partner izgubi interesovanje... Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Drage moji dali vam se ikada desilo da vas partner jednostavno izgubi interesovanje za sex? sta onda uraditi? sta to znaci?
dali to znaci da je mozda nasao/nasla novog partnera? ili da ga/je mozda ne uzbudjujemo dovoljno? ili nesto drugo? sta vi mislite?


sumnjam da će muškarac izgubiti želju za seksom...to je češće kod žena. Recimo, ja sam u prošloj vezi izgubila volju jer je svršavao prebrzo, bio je gotov prije nego što je počeo i to mi je jako išlo na živce. Ubrzo smo i prekinuli.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
therkon_xxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 114
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 12:09 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Ako pricate o sex-u otvoreno... Mislim da je tesko da neko bude ne zainteresovan... Jednostavno pricate sta vam prija, sta ne... I nadjete se negde na sredini.. I nemorate svaki dan ako mozete... Malo sacekate kao da nemate vremena... A onda kada se uzelite.... Mogu to da budu i neki drugi problemi (porodicni, poslovni, zdravstveni), samo morate da pricate otvoreno i iskreno... Ako preskacete tu temu onda nema nista od toga...

_________________
xxx
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onda nadjes drugu i sve je ok Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kada partner izgubi interesovanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon