www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vjerujete li da se trud isplati?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:12 am    Naslov poruke: Vjerujete li da se trud isplati? Na vrh strane Na dno strane

Da li vjerujete u onu da ako se oko nečega stvarno jako trudiš da će onda uslijediti i zasluženi uspjeh?

Ja se nekako sve više uvjeravam da to nije točno. OK, vjerujem da ako se NE trudiš, onda uspjeha sigurno NEĆE biti, ali ako se trudiš, nema garancije da će ga biti.

Evo, sad imam takvu situaciju da smo ja i jedna osoba radile na jednakoj stvari: ja sam se doslovno UBILA od truda, ona nije radila ni upola kao ja, i onda ona ode doma trijumfalno, a ja s mediokritetnim rezultatom. I šta nakon toga misliti? Možete se jedino osjećati ko zadnja budala jer ste se mučili ko konj, a na kraju je to bilo, ajde, ne doslovno za ništa, ali na neki način uzaludno. I razmišljati kako ste mogli provoditi više vremena zajebavajući se i kako ste kreten jer ste vjerovali da će se vaš težak rad cijeniti. Fuj.

Dakle, pitanje je: da li se trud isplati? Ili su oni koji u to vjeruju stvarno naivne budale?



_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na osnovu podataka koje si ovde izložila, zaključujem da te je dotična osoba nasamarila. ovo nije tačno samo ako mala korist koju si ti izvukla is toga tebi više znači nego veća korist koju je ona izvukla njoj. to što si se ubila od truda znači da je tebi stalo do te stvari koju ste zajedno radile. izgleda da je ona bila menje zainteresovana, ili je videla da može sve da svali na tebe, pa je ispala skot i prepustila tebi.

da li vredi truditi se zavisi od toga koliko ti znači to što ćeš/možeš dobiti.

_________________
happy now?
 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam bila toliko zainteresirana. Ali to je MORALO da bude napravljeno, i ja sam se trudila da to dobro napravim. Ali uvijek se govori da je trud=USPJEH. Uspjeha nigdje, a truda ima maximalno.

Ponekad mislim da ću najbolje u životu proći ako budem ležala i čekala da se svijet odvrti. Jer uz ovaj život nisam dobila nikakvu garanciju i neću ga moći ni popraviti ni zamjeniti...

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
novos
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 261

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje misljenje je da se svaki trud isplati, mozda ne onda kad mi to ocekujemo, ali jednoga dana hoce sigurno

evo ja recimo prespavam svaku zimu, ali u proljece obilazim po sumama i trazim med, pa me ponekad neka pcela bocne u njusku i sad bih zbog toga trebao da odustanem je li?

u jesen se penjem da berem kruske , pa ponekad lupim na zemlju ali nikad ne prestajem da radim stvari koje volim


uh , kad ce ova zima!?

_________________
" "
 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahaha...opet su ti draži snovi od realnosti novos.Ha?
Rolling Eyes 8)

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
novos
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 261

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu, nisu

samo ponekad kad ostanem sam onda bjezim u snove

_________________
" "
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam te dobro shvatio(ispravi me ako nisam) ti si se oko nekog posla trudila mnogo a tvoja drugarica se nije trudila pa je postigla bolji rezultat od tebe. Neću da ti pričam kako se trud uvejk na kraju isplati i te fazone pošto ni sam ne verujem u njih... ali pogledaj na tu stvar sa druge strane... možda je tvoja drugarica imala ideju kako da taj posao završi bez puno truda i možda je takav put bio onaj ispravan. Ti si možda krenula pogrešnim, dužim putem, trudila se, ali je ona uradila to bolje od tebe... Možda si se trudila ali na pogrešan način ili oko pogrešne svari...
Nemoj da se ljutiš ako sam te pogrešno shvatio... Wink
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se trud isplati ali ne uvek. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Pozdrav,
Smile Smile Smile
 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:

Nemoj da se ljutiš ako sam te pogrešno shvatio... Wink


*Pogrešno si shvatio, ali ne ljutim se....

Konkretno- Jedan elaborat smo morale napraviti. Ja sam se trudila, morala skupljati podatke, a njoj je stalno bilo nešto. Boljela je glava, nije imala ideje za to, umorna je....

I normalno da sam morala da se trudim, jer bi inače izvisila....

*A bilo bi i meni drago da sam ležala i mislila o kavama i *ajebanciji....
Koliko god sam se trudila, na kraju mi se ništa nije isplatilo, jer netko je uzeo i moje zasluge....

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
novos
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 261

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vi stvarno napraviste dramu oko najobicnije stvari koja se svima desava

_________________
" "
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, nezgodno je to i nije prijatno da gledaš kako neko skuplja tvoje zasluge ali to je tako, uvek ima onih koji se "šlepaju" ...
 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

novos je napisao/la sledeće:
vi stvarno napraviste dramu oko najobicnije stvari koja se svima desava


Ti mi se javi.!!! Pola života spavaš, pola ubijaš druge životinje....
Kad neznaš šta je trud i koliko žrtve treba za napraviti neke stvari koje se od tebe očekuju i moraš ih napraviti....

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Vjerujete li da se trud isplati? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon