www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trepavice poput krila
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas bih volela da znam kako to postici!

 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vi muku mucite da povecate trepavice,a ja muku mucim sto su preduge.... pa sam pre tri godine se dosetila da ih skratim malo, jer sam mislila da vise nece rasti,ali... One su pocele da mi rastu.. tako da vec tri godine sisam trepavice svake nedelje.... kada ih osisam imam super duzinu... jako su guste i same po sebi rastu na gore , tako da ne moram da ih uvijam... koristim maskaru max faktor i odlicna je.... Wink

_________________
Happy & Married
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ste probale onaj elektricni uvijac za trepavice...
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: pozdrav Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je maskara najbitnija,sve ostalo je sporedno.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jako duge trepavice. Sad koristim jednu maskaru od Diora. Savrsena je, a jeftinija varijanta od nje je Art Deco i Max Factor 2000 Calorie. Nadam se da cu uskoro dobiti maskaru od Benefit (kad mi decko ode u Francusku Laughing ) jer nema bolje od te...bar za mene. Rolling Eyes

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam jako duge trepavice, i onda sam, jedno vreme, na zahtev mojih roditelja, morala, bespotrebno, da nosim naočare... I nisam mogla da trepćem, smetale su mi naočare, pa sam uhvatila makaze i skratila svoje trepavice... To je bila najveća greška! Nisam znala da neće porasti Sad Ali, dobro i sada su duge Wink Volim maskare koje ne slepe trepavice, i koje ih ne uvijaju, već ih čine gušćim... Još uvek nisam pronašla takvu maskaru, pa ako neko, možda, zna neka mi pomogne...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

perakojot013 je napisao/la sledeće:
Jeste, i mogu da potvrdim da je odlicno za trepavice. Uzmi neku staru istrosenu maskaru, isperi je i unutra sipaj ricinusovo ulje. Svako vece pred spavanje stavi ovu "specijalnu maskaru" ili kako je ja u sali zovem "maskara za spavanje" Laughing


Ovo je dobar savet.. Ja korisitim ricinusovo ulje.meni je ovo ulje bas supar..
imam jako duge trepavice,imam isto jak volumen Very Happy
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam preduge trepavice, al niti jedna maskara koju sam probala nije mi pomogla da budu gušće, jer stvarno su preduge Sad

ima ko kakav prijedlog kako dobiti gustoću dosta dugih trepavica ?

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
sweety321
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2007
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spalila sam si trepavice upaljecem.. i to dosta.. koliko ce trebat vremena da ponovno narastu? Sad
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam jako velike trepavice od djetinjstva...i samo mi treba maskara koja ih uvije ili uvijac....hehe...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra maskara mnogo znači
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodno imam jako duge i guste trepavice, tako da meni maskara uopste ne igra presudnu ulogu...koju god da stavim one izgledaju lijepo. Mr. Green
I da, nikad u zivotu nisam koristila onu spravicu za uvijanje trepavica...tacnije, jezim se od nje... Surprised

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Trepavice poput krila Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon