www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slavica Cukteras vs Tanja Savic
Strana 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 12:35 am    Naslov poruke: Slavica Cukteras vs Tanja Savic Na vrh strane Na dno strane

Hm....pa narode sta mislite o ove dve nove zvezde granda?
Koga preferirate?
Prevari me ili Tako mlada.....?
Da li vam se uopste svidjaju njihove pesme? Koja vam je najbolja?


 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 7:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obadvije su bezveze, zaista ni jedna mi se ne dopada!

I njihovo vrijeme ce brzo proci Rolling Eyes
 
jole_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tanja je skoro izbacila pesme koje su sada popularne i zato dajem glas njoj (tako mlada tako mlada)
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahhahahhahaaa....ja mislim da su te dvije pevaljke sprdnja za ljude s ukusom.....

tekst:
:168: tako mlada,tako mlada,
noću sama lutam ja
zar ne zvuci ko balada
moja biografija... ](*,) ](*,) ](*,)

hahahhahahahahaaaa.....slusali iko ovdje o cem one u biti pjevaju? pa to veze s mozgom nema....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slavica je cudo! Neko je ubedio da dobro igra, pa na bini pravi nesto sto lici na sve samo ne na ples i na zensko. Takodje ona stomacina koja joj je stalno otkrivena. Imaju li ti ljudi ogledala kod kuce? Sto se Tanje tice, malo je povucenija nego Slavica ali zato mekece kad peva vise i gore nego Indira Radic, na cije pesme sve Tanjine i lice i po cijem su uzoru radjene. Jadne su mi to "Zvezde". Doduse kada ih poredim sa nekim starijim pevacicama koje su se do dana danasnjeg zadrzale na estradi, ove dve su jos zlatne! Twisted Evil

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Slavica ima bolje pesme,al me uzasno nervira njeno ponasanje...da li se neko seca kakva je ona bila kad se tek pojavilo takmicenje za zvezde granda???
mala,u teksas jakni i farmericama uzas!!!a sad nasla tu da mi se nesto pravi Mad Mad Confused Shocked Surprised

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
SLAKI33
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 760
Mesto: U snovima mnogih...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa obe su divne,ali tanja je bolja. 8)
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nerviraju me obe ali vise Tanja. Slazem se sa moderatorom da Slavica ne zna da igra. Uvrce one noge samo sto ne padne kad igra. A one njene pantalone ispod kukova kada ih navuce... Katastrofa!

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav i tebi mozzila... ali mani to moderator. To nije znak da je moje misljenje ispravno. Zvuci mi malo bezveze. Dakle Nightmare je dao misljenje i sa tim nikom se slazes ili ne. Zamisli sada kako smesno zvuci: "slazem se sa zbunjenim korisnikom" ili " Slazem se sa forum dzankijem". Dakle danas sam mod, sutra nisam ali misljenje je isto i danas i sutra. Mr. Green

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da budem iskren ne svidjaju mi se ni jedna ni druga,ali ipak ako moram da biran neka bude Tanja Savic.

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim ni jednu ni drugu al tanju pogotovo..dakle slavica je bolja

_________________
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danij je napisao/la sledeće:
Po meni Slavica ima bolje pesme,al me uzasno nervira njeno ponasanje...da li se neko seca kakva je ona bila kad se tek pojavilo takmicenje za zvezde granda???
mala,u teksas jakni i farmericama uzas!!!a sad nasla tu da mi se nesto pravi Mad Mad Confused Shocked Surprised


Dodajem da Tanja ima samo po meni jednu dobru pesmu a ostale pesme su bile "hit" prvih mesec dana a sad se najezim kad ih cujem.
Ma obe su mi bas,bas bljak

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Slavica Cukteras vs Tanja Savic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  sledeća
Strana 1 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon