www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slavica Cukteras vs Tanja Savic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno vise volim Slavicu

 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Povraca mi se kad cujem i za jednu i za drugu iza ceo grand!!!Jedino koga postujem sa granda su Sale i Deki Matic ostale bi kamionom gazio

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
ssimo
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2006
Poruke: 33

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanja
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre sam vise voleo Tanju ali sad mi je bolja Slavica,jer ima bolje pesme

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slavica.
Ona mi je najdraza pjevacica. Ne znam, nekako mi je skroz simpaticna i slatka. A i ima super pjesme, ali tu nekako mislim da joj je prvi album bio uspjesniji... Ali je Mrgud zakon 8) Lud sam za tom pjesmom.
Onako, i Tanja mi je simpaticna, ali sam oduvijek Slavicu preferirao. Go, Slavice Very Happy
 
Draganche3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 16 Dec 2006
Poruke: 237
Mesto: Srpska Sparta

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanja
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tanjica
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanja Savic definitivno

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pocetku mi je bila Tanja pa Slavica jer je imala bolje pesme,a sad nijedna jer su mi obe iste

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tanja

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad neisam voleo niti cu je voleti-Tanju
Slavica je moj idol
Obozavam je!
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poludela za jedan dan i sada zivot dajem ako me se seti,poludela al dobro sam jer to sto srcu prija ne moze da steti...ne moze to niko osim Tanje tako emotivno da otpeva....Slavica je vise za neke slutty pesmice tipa hajde otprati je kuci brze proci ce nam noc....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Slavica Cukteras vs Tanja Savic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  sledeća
Strana 20 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon