www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Goca Trzan
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre je bila super.


_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam neku njenu kazetu, ali vec se iskidala...

Voljela sam neke njene pjesme, podsjecaju me na neka razdoblja u zivotu...

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnje vreme me je pocela strasno nervirati,a i nove pesme su joj sve iste uopste ih ne raspoznajem.
a npr. "u niskom letu" mi je prtedobra pesma,bolje su joj te starije pesme

_________________
B & M
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CoYoTe je napisao/la sledeće:
Mislim da je nista posebno, a mrzim osobe koje misle da ako se pojave u vestima na RTS i Pinku su popularne.Meni nebi palo napamet da probam da napunim 3 puta Sava Centar, kao njoj pre nekoliko godina.Pa onda kad se proda 100 karata od 12 000...onda....hajde...da napravimo pricu od toga.


buhahaha Smile sto volim kad neko prica o necem o cemu ne zna nista Laughing

prvo - karte za prvi dan nisu ni bile pustene u prodaju, jer su unapred otkupljene, tako da ne znam ko je mogao kupiti nepostojecih 100 karata za prvi dan. Laughing
drugo - karte za drugi dan su rasprodate pre nego sto je bilo ko znao o "koncertu za jednu osobu", tako da ni t aprica ne stoji.
i trece - treceg koncerta nije ni bilo, bas zbog prica slicnih ovoj.. a mogla je da proda jos 3 koncerta!

inace vest o koncertu za jednu osobu je obisla planetu. bila je udarna vest na svim svetskim televizijama. naravno - uvek ce se naci neka babaroga koja ce i najlepsu bajku pretvoriti u nocnu moru!
zivi i pusti druge da zive Exclamation

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije losa, ali nije ni nesto posebno...Bumerang je dobra pjesma. Laughing A dobro je bilo i kad je bila kod Seke Aleksic u Seka show. Mr. Green
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra pevacica ima dobar glas i dobre pesme mada me u poslednje vreme malo nervira sto se tice odabira pesama skroz je zastranila
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onako pre sam je vise volela
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam misljenje o njoj

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

goca je slatka a ima i dobre pjesme

_________________
can't stop my spinning head
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gocu obožavam!!!!! Pjesme su joj extra! Od novijih pjesama mi se najviše sviđa HOTEL.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Goca Trzan sutra gost u emisiji "Petkom u 2" na TV Pink. Very Happy

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je sto se udala...neka joj bude sa srecom pa se nadam da ce manje biti na tv Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Goca Trzan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon