www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

MTV Adria (za podrucije Balkana)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: MTV Adria (za podrucije Balkana) Na vrh strane Na dno strane

Jer ste culi za otvaranje novog MTV kanala?
10. septembra pocinje sa radom ova televizija koja ce u prvo vreme da obuhvata samo prostor Hrvatske, Slovenije i BIH, dok bi do polovine sledece godine trebalo da se prosiri na celokupnu teritoriju bivse Yugoslavie (SCG i Makedonija)

Sto se tice programa, tu ce vecim delom biti zastupljena strana muzika, dok ce domaca muzika pustati u prvo vreme malo redje (nekih 20%).Kako kazu, procenat "domacih" izvodjaca ce se vremenom povecavati.

Program ce voditi voditelji iz Hrvatske i Slovenije, ali kako nezvanicno saznajemo jedan od predstavnika Srbije i Crne Gore trebao bi biti voditelj sa TV B92 Ninoslav.

I kako jos kazu, tu nece biti mesta za srpski turbo-folk i narodnu muziku. Glavni pevaci sa "domacih" prostora koji ce se pustati su Gibonni, Edo Maajka i drugi...

Sta mislite o ovome?


 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo su nam jos oni trebali da nas nauce sta je dobra muzika, a sta ne.

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

taman covek pomisli da su se izlecili od srbofobije.....a oni pokazu da se stari kompleksi tesko lece...... Rolling Eyes Evil or Very Mad

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da tu opce nema frke.Turbofolk se vrti na Pinku,pa tko je zeljan te vrste glazbe,neka gleda Pink.
Valjda ce emitirati Bajagu,Anu Popovic i sl.

Pozdrav.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da to nije losa stvar da se i mi malo procujemo u svetu, a to mozemo i bez turbo folka
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam...ja ni jednu onu pesmu koju su pustali ne znam...ne svidja mi se...
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je dobra stvar,ali trebaju onda i puštitai pjesme koje mi volimo a ne nekakve gluposti

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

podrzavam, da se cuje malo zvuk koji nije shatro shit turbo folk.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pustaju oni pesme ali podvalim pesme a ne ovaj sund i kic nas nikakvi i totalno podrzavam ovaj kanal 8)

_________________
 
yuoiuysdh
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo je dosadan. bolji je onaj normalni MTV!
 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na žalost ga ne mogu hvatati, tako sa sam još uvijek na dobrom starom njemačkom mtv-u Very Happy
 
yuoiuysdh
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i bolje sto ga nemas. trust me!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> MTV Adria (za podrucije Balkana) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon