www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

MTV Adria (za podrucije Balkana)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kanal nije nista posebno a jos sto sam ocekivao mnogo bolje - ovo ne valja nista!

BalkanMedia TV je bolji kanal 100 puta!


 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kakav je to BalkanMedia TV? Question Question
 
Hagan_Bajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 196
Mesto: Između sna i jave

stlucia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto ce pustati na tom kanalu od domace muzike???. Hoce li biti kodiran za podrucje Hrvatske ili... Question ??

_________________
On je kralj, On je sam,
Gospodar zemlje cudesa,
Samo zena kao tajna,
Polako ga vuce sa prestola....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista specijalno...moglo je to i mnogo bolje

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hagan_Bajan je napisao/la sledeće:
A sto ce pustati na tom kanalu od domace muzike???. Hoce li biti kodiran za podrucje Hrvatske ili... Question ??


Pa kanal vec postoji i znaci to ti je standardni MTV + je to sto imas nase voditelje i imas neke nase emisijice i nase pesme u srbiji nije kodiran a neverujem ni da je za hrvatsku i bas mi je nesto cudno da ga tamo nema kad tako pitas jer to je kanal za podrucje celog balkana 8)

_________________
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo zvuci, ali stvarno ne znam ko ce to da gleda, mada prznajem da bi volela da vidim na TVu Seku a u gornjem desnom uglu znak MTV...

_________________
SlatkaMala
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juce sam prvi put imao prilike da malo duze gledam MTV Adriju, ne izgleda lose. Nego cuo sam da planiraju stvarno da pustaju nase zabavne i NARODNE pesme, tj. spotove, jer su kao vrhunski, pre svega zbog toga... Confused Mislim WTF???
 
vanchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MTV adria je nije uopste los. Cak su sad organizovali audiciju za voditelje iz SCG
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas bi volio da mogu to gledati u hrvatskoj.volio bi vidjeti na televiziji spotove i emisije o narodnoj i zabavnoj muzici.a pink nemogu loviti iz zagreba bas steta... Very Happy

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
GiRl^nexT^door
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 50

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam samo jednu stvar retji > Mrzim MTV Adriu!!!!
Katastrofa jedna.....Jedina svetla tachka je voditelj MTV News-a, Ivan, jer je drugachiji od drugih voditelja...
a i razumem ga kad pricha, za razliku od one iz Slovenije, koja kad pochne da pricha dvesta na sat...ja samo promenim kanal, poshto mi nije zanimljivo da blejim u nju.. :\

Edit by ULT_RAS Arrow nemoj da vices, to je protiv pravilnika foruma Exclamation

_________________
Stercus accidit. Si hoc legere scis nimium eruditiones habes.
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupost po meni, pogotovo sto bi nas trebali da reprezentuju grand show zvezde, jer to slusa veina...

_________________
SlatkaMala
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasine su se prosirile da se mtv adria gasi.....zbog nedovoljno novca...jos ce se pricati o ovoj televiziji

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> MTV Adria (za podrucije Balkana) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon