www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ljepe VS. ruzne djevojke u sexu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

koje djevojke se bolje sexaju?
ljepe
12%
 12%  [ 5 ]
ruzne
20%
 20%  [ 8 ]
podjednako
51%
 51%  [ 20 ]
ne znam. nisam se nikad sexao s ruznom djevojkom
12%
 12%  [ 5 ]
ne znam. nisam se nikad sexao s ljepom djevojkom
0%
 0%  [ 0 ]
ne znam. nisam se nikad sexao ni s jednom djevojkom
2%
 2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 39

Autor Poruka
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji teorija da su "ruzne" devojke (mislim da nijedna devojka nije ruzna vec su sve lepe na svoj nacin) eksremno bolje u seksu od ""lepih"" jer se "ruzna" zbog svog nazovi nedostatka mora vise truditi da bi kompletno zadovoljila partnera dok ""lepa"" to ne mora raditi!!!
Ja licno verujem u tu teoriju a narocito u onu da ""lepe"" devojke ne pruzaju dovoljno zadovoljstvo jer se ne trude, naravno to zavisi od devojke do devojke!!!
Ali uvek glasam za bolji seks (to naravno ne znaci da to mora da bude seks sa "ruznom" devojkom) jer je lepota prolazna a i ne bih da mi seks izgleda kao da silujem lutku!!!



_________________
Mislim STA RECI???
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima nas raznih, sve zavisi od osobe do osobe!


Poslednja prepravka: Dafna datum Pon Feb 13, 2006 10:24 am; ukupno izmenjena 1 put
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma batalite teorije...

nije vazno da li je devojka lepa ili ruzna ako zna "posao".....

ja mislim da su podjednako dobre sve.....svaka na svoj nachin
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila ona lepa ili ružna, bitno je koliko se trudi da od svega toga ispadne nešto...

_________________
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e a ovo je trebalo biti pocetni post umjesto onog koji mi je pobjegao kod copy-paste...

jucer sam se posvadjala sa svojim prijateljem. u drustvu u kaficu iznio je teoriju da su ruzne djevojke bolje u sexu (bolje se sexaju, bolje puse k......, vatrenije su) od ljepih. tu teoriju je potkrjepio misljenjem da ruzne djevojke na taj nacin nadoknadjuju svoj nedostatak ljepote i da tako ugadjaju muskima. ja sam naravno bila suprotnog misljenja i tvrdila da ljepota i kvalitet sexa nemaju nikakve veze. to potkrepljujem svojim "skromnim" iskustvom koje sam imala sa cetri cure s kojima sam bila intimna (dve bi se mogle svrstati u kategoriju ljepotica a dve u onu drugu kategoriju). iskreno nisam primjetila neku razliku u sexu kad sam bila s njih cetiri - sa svima mi je bilo ljepo.

evo sad mene zanima i vase misljenje po ovom pitanju pa navalite....

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
okili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 9:46 am    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

podjednako i lepe i ruzne
 
kao_vino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 71

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto je ovo vic tema,onda:

"Ruzne devojke" su bolje u krevetu,jer ne znaju kad ce i da li ce uopste imati ponovo sex.
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
e a ovo je trebalo biti pocetni post umjesto onog koji mi je pobjegao kod copy-paste...

jucer sam se posvadjala sa svojim prijateljem. u drustvu u kaficu iznio je teoriju da su ruzne djevojke bolje u sexu (bolje se sexaju, bolje puse k......, vatrenije su) od ljepih. tu teoriju je potkrjepio misljenjem da ruzne djevojke na taj nacin nadoknadjuju svoj nedostatak ljepote i da tako ugadjaju muskima. ja sam naravno bila suprotnog misljenja i tvrdila da ljepota i kvalitet sexa nemaju nikakve veze. to potkrepljujem svojim "skromnim" iskustvom koje sam imala sa cetri cure s kojima sam bila intimna (dve bi se mogle svrstati u kategoriju ljepotica a dve u onu drugu kategoriju). iskreno nisam primjetila neku razliku u sexu kad sam bila s njih cetiri - sa svima mi je bilo ljepo.

evo sad mene zanima i vase misljenje po ovom pitanju pa navalite....

Pa ti izgleda vise volis devojke?!?!?
I ajde molim te definisi sta je po tebi lepa devojka odnosno kako izgleda lepo i koji je to kriterijum?

_________________
Mislim STA RECI???
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glidder je napisao/la sledeće:
Good_Girl je napisao/la sledeće:
e a ovo je trebalo biti pocetni post umjesto onog koji mi je pobjegao kod copy-paste...

jucer sam se posvadjala sa svojim prijateljem. u drustvu u kaficu iznio je teoriju da su ruzne djevojke bolje u sexu (bolje se sexaju, bolje puse k......, vatrenije su) od ljepih. tu teoriju je potkrjepio misljenjem da ruzne djevojke na taj nacin nadoknadjuju svoj nedostatak ljepote i da tako ugadjaju muskima. ja sam naravno bila suprotnog misljenja i tvrdila da ljepota i kvalitet sexa nemaju nikakve veze. to potkrepljujem svojim "skromnim" iskustvom koje sam imala sa cetri cure s kojima sam bila intimna (dve bi se mogle svrstati u kategoriju ljepotica a dve u onu drugu kategoriju). iskreno nisam primjetila neku razliku u sexu kad sam bila s njih cetiri - sa svima mi je bilo ljepo.

evo sad mene zanima i vase misljenje po ovom pitanju pa navalite....

Pa ti izgleda vise volis devojke?!?!?
I ajde molim te definisi sta je po tebi lepa devojka odnosno kako izgleda lepo i koji je to kriterijum?


to si ti rekao ne ja.... mislim to da vise volim djevojke....

a definicija.... pa nije to neka naucna grana da treba definicije... mislim da vecina zna sta je ljepa a sta ruzna djevojka....

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
kao_vino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 71

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo dok sve ovo nije otislo u OT da napomenem da se o ukusima ne raspravlja.
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukusi su razliciti glidder-u, mada sam mislio da su ti to odavno objasnili. Zasto bi neko tebi postavljao granicu. Mozda je tebi ruzno ono sto je meni lepo. Probaj ozbiljnije da ucestvujes u temi.

Sto se same teme tice, mislim da je sex sa devojkama koje misle da su ruzne, bolji. Barem takvo iskustvo ja imam. Ima devojaka koje misle da su ruzne zbog raznoraznih kompleksa koje su stekle godinama. Recimo u ocnovnoj skoli su bile punije i cesto jos uvek sebe poznaju kao "debelu Tanju" ili slicno, mada izgledaju vise nego odlicno. Takodje ima gadura koje su umislile da su prave ribetine i to je uglavnom rezultat tog lecenja kompleksa kroz sex.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to ti je prava rec nighmare " devojke koje misle da su ruzne ".
Mislim da je ovo najbolja definicja za "ruzne devojke"

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ljepe VS. ruzne djevojke u sexu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon