www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas datum rodjenja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
aldijanbar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 57
Mesto: Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 5:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro Sve tacno osim Ovoga za Vodju,To na sebi,cisto sumnjam da cu osjetiti Very Happy


_________________
Suze Su Covjekovo NajSlabije Oruzje Kad Macevi Kresnu Varnice Rata,Kad Se Prolije Krv,Kad Lepe Devojke Od Sramote Moraju Da Kriju Lica Rukama...
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
17. Broj 17 signalizira da ste vi veoma ambiciozna osoba. Ljudi koji su rođeni ovog datuma u mesecu uvek su aktivni učesnici, a ne puki pasivni posmatrači. Ali, oni vole da slušaju samo sebe - a to može da bude veoma dosadno.

Tocno je to,ja uvijek sebe slusam jer smatram da sam u pravu i da moja treba biti zadnja!
 
Labudica_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 41
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osobe koje su rođene 21. poseduju dobru intuiciju, istančan osećaj za finese...
totaln se slazem sa tim:)

_________________
Krila daj mi zvijezdo da poletim
na njene prozore da sletim
i u noci njezno da poljubim
moju voljenu
 
jaca87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slazem.Decko je rodjen 19. u mesecu i jeste ljubomoran, a ja sam rodjena 28. i sve je apsolutno tacno.
 
malaala987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti tacno
Rodjena sam 30 i dobro poznata po svom ostrom jeziku koji mi nazalost donosi mnogo problema
Smile
 
nini-cg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 58

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

10. Ljudi koji su rođeni 10. u mesecu mogu da vam posluže kao slamka spasa ako i kada se u životu nađete u nezgodnoj situaciji. Međutim, i njima samima je potrebno utočište jer su oni nepopravljivi individualisti.

tu sam nedje pogotovo ovo oko utočišta

_________________
...a kad mi dodjes ti i osmjeh vratis mi...
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
24. Ljudi koji su rođeni ovog datuma su veoma prijatni - oni su prijateljski raspoloženi, spremni da pomognu i razmišljaju praktično. Ali, nemojte da se prevarite i da ih potcenite jer često se iza mekog spoljašnjeg sloja krije čvrsto jezgro koje u ozbiljnijim slučajevima podrazumeva samovolju i veliku dozu egoizma.


Pa nije da nema istine! Razz

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23. Ovde imamo posla sa nekim ko ume veoma brzo da misli i ko ne podnosi rutinske radnje. Osim toga, ovaj tip osobe se stalno bori sa tim kako da pomiri svoju potrebu za samostalnošću sa željom da bude sa nekim u ozbiljnoj vezi.

Pa uglavnom tacno 8)

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

Vestica je napisao/la sledeće:

14. Vi tačno znate šta je to što želite i na poslovnom planu stremite ka ispunjenu visokih ciljeva - srećno u tome! Ali, pazite da u privatnom životu ne propustite šansu za dosezanje sreće.


Pa eto...sta znam... :dontknow:

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Honey-bunny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 63
Mesto: Jedan coskic

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. Osobe koje su rođene 2. dana u mesecu rado se smeju i uživaju u tome da drugima pružaju ljubav. Oni su osećajni, intuitivni, miroljubivi i izbegavaju svaku vrstu stresnih situacija.

Ne samo da je tacno...nego je potpuno tacno....
A i za 24. ...moj decko je rodjen tada,i bas zvuci kao on...
Svaka cast! Very Happy

_________________
Love is being stupid together...

Posetite moju stranicu:
 
lukakalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 11
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:54 am    Naslov poruke: sss Na vrh strane Na dno strane

pocecu da verujem u ove stvari ,rodjen sam 31. pogodise me

_________________
ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina, rodzen sam 4.
stojim na nogama
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Vas datum rodjenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon