www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas datum rodjenja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodjena sam 18.i bas mi se svidja sta gore pise o tom broju


_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
sandrica_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodjena 14.10. i ne mogu da pronadjem nista vezano za moj datum! Crying or Very sad
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

25. Ova cifra kao datum rođenja spaja miran broj 2 i dinamičan broj 5. Dakle, razumljivo je da se osobe koje su rođene ovog datuma odlikuju mirnom prirodom, ali zato burno reaguju na nepravdu.



Eto..
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se za konstatacije za dan 2 i dan 22, ne mogu da verujem koliko je istinito
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

31. Oni koji su rođeni 31. umeju da budu veoma darežljivi. Veoma rado komuniciraju sa drugim ljudima, ali ne haju za one koji ne mogu tako brzo da se odluče, kao i za one koji brzo menjaju svoje mišljenje


e bas tako. ne mogu da verujem da niko osim mene ovde nije rodjen 31 Shocked

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
slatka_sejtanka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 1520

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodjena sam 05.07. i ne vjerujem o ove gluposti... samo bog zna sve..a mi smai sebi krojimo sudinu i neke gatalice je ne odredjuju

_________________
 
rocky4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 27
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rodjen sam 02.05 i vecina stvari je promasena.

_________________
Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
Moze da se kupi mnogo dobrih i jeftinih stvari!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

11. 11 je broj senzibiliteta i baš zato osobe koje su rođene ovog datuma jesu spremne da pomognu, sa jedne strane, a sa druge su preosetljive i lako ih je povrediti.


To je živa istina!
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3. Svi oni koji su rođeni 3. u mesecu govore samo ono što misle. Oni su veoma direktni što ponekad može i da povredi druge ljude. Ali, jedno treba da bude jasno: život sa njima je retko kada dosadan.

Hmm...pa mislim da je zivot sa mnom poprilicno zanimljiv. Neznam, to morate pitati ljude oko mene. Wink A trudim se govoriti ono sto mislim, jer znam da ljudi neznaju da citaju moje misli. Smile

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. Broj 17 signalizira da ste vi veoma ambiciozna osoba. Ljudi koji su rođeni ovog datuma u mesecu uvek su aktivni učesnici, a ne puki pasivni posmatrači. Ali, oni vole da slušaju samo sebe - a to može da bude veoma dosadno.

Heh, zato i ne pričam nego činim. Ko priča ne stigne daleko, jer ne stigne do daha od silnog pričanja. Smile
Citat:
aktivni učesnici
Ovo mi se jako dopalo, samo mi nije jasno sta to treba da znaci/ u kom smislu? Laughing Mr. Green

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumche je napisao/la sledeće:

Citat:
aktivni učesnici
Ovo mi se jako dopalo, samo mi nije jasno sta to treba da znaci/ u kom smislu? Laughing Mr. Green


Pa vjerojatno da si aktivni sudionik zivota, i da nisi osoba koja se olako prepusta slucaju i gleda sta se oko njega dogadja. Nego jednostavno ono sta zelis - URADIS.
Hehehe....doduse ne volis da slusas samo sebe, ima i dosadnijih od tebe koje slusas, pretpostavljam. Rolling Eyes

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23. Ovde imamo posla sa nekim ko ume veoma brzo da misli i ko ne podnosi rutinske radnje. Osim toga, ovaj tip osobe se stalno bori sa tim kako da pomiri svoju potrebu za samostalnošću sa željom da bude sa nekim u ozbiljnoj vezi.


slažem se sa svime osim s time da se "borim" sama sa sobom da budem u ozbiljnoj vezi. jer to je ono što ja iskreno i želim. bez ikakvog velikog razmišljanja, to je ono za čime težim i što tražim i želim u životu...

_________________
"Više vrijedimo kad imamo žene kraj sebe, ne želimo biti nasilni jer, kad izgubimo žene, izgubili smo previše toga."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Vas datum rodjenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon