www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas datum rodjenja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
30. Uvek veseli i spremni da pomognu, ljudi koji su rođeni 30. imaju veoma oštar jezik i dominantnu prirodu - broj 30 otkriva mnogo toga o vama... Koja od ovih karakternih osobina važi i u vašem slučaju?


Very Happy Smile da...to sam ja... Very Happy Smile Wink



_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodena 18 dec,pa ne verujem da je bas istina sve ovo samo sto brad je rodjen kao ja...
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima istine ja sam 9.....

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

7 je spiritualan broj, a ljudi koji su rođeni tog dana u mesecu često se zalažu za rešavanje socijalnih pitanja ili za zaštitu životne okoline. Oni jednostavno ne mogu drugačije jer je to njihova potreba.

hehe pa eto ne mogu da se ne slazem s tim Smile

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
SINAKI21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 75
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21. Harmonija pre svega: osobe koje su rođene 21. poseduju dobru intuiciju, istančan osećaj za finese, taktične su i imaju puno obzira prema drugima. Oni stalno pokušavaju da izglade nesporazume jer je svađa za njih gubljenje vremena.

u potpunosti me opisuje iako osobno ne vjerujeem u te stvari...

_________________
BBB SU ZAKON
 
barby17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 132

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. Broj 17 signalizira da ste vi veoma ambiciozna osoba. Ljudi koji su rođeni ovog datuma u mesecu uvek su aktivni učesnici, a ne puki pasivni posmatrači. Ali, oni vole da slušaju samo sebe - a to može da bude veoma dosadno.
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
30. Uvek veseli i spremni da pomognu, ljudi koji su rođeni 30. imaju veoma oštar jezik i dominantnu prirodu - broj 30 otkriva mnogo toga o vama... Koja od ovih karakternih osobina važi i u vašem slučaju?


uglavnom sve...uvek sam spremna svima da pomognem...i kako kazem moja najbolja,uvek imam kez na licu,i svoje problema resavam sama...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23. Pa, ne mogu reci da su omasili. Smile
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

7 je spiritualan broj, a ljudi koji su rođeni tog dana u mesecu često se zalažu za rešavanje socijalnih pitanja ili za zaštitu životne okoline. Oni jednostavno ne mogu drugačije jer je to njihova potreba.

Smile

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

19. Ko se rodio 19. u mesecu, važi za analitičnu i dovitljivu osobu na koju možete da računate uvek kada se nađete u nevolji. Tamna strana medalje: ove osobe su sklone bolesnoj ljubomori. Oprez: to može loše da vam se vrati!

tachnooo.... Shocked mada nisam toliko ljubomorna..ali jesam...

_________________
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

29. Osobe koje su rođene 29. u mesecu trude se da izbegnu svaku vrstu konfrontacije ako je to ikako moguće. To je prava šteta jer tako propuštaju priliku da drugima otkriju svoje ideje i tako im omoguće da ih bolje razumeju.



alal vera

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

9. Hoćete da se kladimo da vi imate istančan osećaj za odgovornost? To je vredno hvale, ali to, takođe, može da vas dovede u opasnost da budete zloupotrebljeni i iskorišćeni.

Ima istine.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Vas datum rodjenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon