www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Nina Michelangelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 29

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isti se dobro slaze! Naravno, samo problem je da u glavnom nema atrakcija...

 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma slaže se isto, slaže se i različito! iako ste isti ipak postoje stvari u kojima se razlikujete i zbog kojih veza može puknut. al zapamtite, u svemu je najbitnija tolerancija i kompromis-uvijek i zauvijek!!!
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo je moguce,veruj mi,znam iz iskustva,a ako ne bude uspelo,razumecete se kao prijatelji...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako kazu "Suprotnosti se privlace a SLICNOSTI se VOLE"!
Moj momak i ja smo jako slicni,u startu smo se klali,svadjali svaki dan bar 1!I sada nakon nesto vise od 1god.ne prodje dan da me ne nazove i kaze:"Samo da te cujem"! Very Happy
Sve je stvar truda i dobre volje! Ja sam ga otvoreno pitala jeli zeli pkusati i truditi se a on je pristao...
 
bojan81
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 48
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ce pre funkcionisati dvoje ljudi koji su slicni da ne kazem isti,za razliku od ljudi koji se razlikuju u vecini stvari!
Jer inace da li bi iko od vas bio sa nekim ko mu ne odgovara u bilo kom pogledu?
A to sto se privlace minu i plus!
To je vise kao neki izazov na krateke staze,kao svidja mi se sto je takav (takva)!
Ali koliko dugo?
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ne zelim da budem s' nekim koji je isti kao ja.
To bi bila ziva katastrofa, posto sam "ponekad" vrlo teska osoba!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da smo svi culi za hemiju i minus i plus
dakle samo se oslonimo na nauku
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK je ako ste slicni ali ako ste isti tu nema buducnosti. Veza treba da funkcionise da naizmenino jedan "pali" a drugi "gasi", a ako oboje "pale" pozar je katastrofalnih razmera, niko ne moze da ga ugasi.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ustvari sve to zavisi od para do para...i pre ce bolje funkcionisati par koji je slican ili isti nego onaj gde su parovi razliciti...ako mi je neko slican bolje cu ga razumeti, ako nista drugo...i manje cemo se svadjati...manje suza, manje povredjivanja...vise ljubavi Mr. Green ...ali ne mora da znaci, opet kazem, svi su ljudi razliciti i mislim da ne postoji pravilo za to...mada ja nikad u zivotu nisam videla par da su bas isti vec slicni sa nekim sitnim razlikama, sto je mozda najbolje Rolling Eyes ...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na ovu temu cu pisati jednom kad budem imala vremena,jer kad bi sad pocela da pishem otishli bi mi svi net sati,a stigla bih do pola,za pocetak nikad lepo iskustvo u ljubavi...
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moguce je...Svi momci s kojima sam bila su skoro u svemu isti kao ja...Takve veze su meni najlepse... Wink
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno, mada se retko nadje neko lud kao ja....ali ima.... svako ima svoju srodnu dusu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon