www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da slični ljudi dobro funkcioniraju zajedno, jer nikako i to stvarno nikako ne mogu dve osobe da budu potpuno iste. I tako još uvek dolazi do situacija gde neko pali, a drugi gasi. A što se tiče različitih ljudi u vezi. Jest istina da se + i - dobro poklapaju, al treba stvarno puno kompromisa. Jer ako su dvoje potpuno različiti, onda trebaš i da navikneš na stvari, da nečete izlazit zajedno, da nečete raditi iste stvari i iz toga normalno ide, da nečete biti toliko vremena zajedno, koliko biste mogli biti. Ako se o tome razgovara i dođe do onih malih sitnica koje volite oboje, uspet če veza, inače mislim da neke strašne budučnosti u tome nema.

 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni u sustini treba neko ko se razlikuje u bar necemu od mene da me nauci nekim stvarima koje su njemu zanimljive a meni do tada nisu bile primamljive
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj pa naravno da moze. Mislim da se cak i bolje mozete razumeti!
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam dve poslovice
1.Suprotnosti se privlace
2.Slicnosti se prepoznaju

Znaces da izaberes svoju
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,suprotnosti se privlace,da nije tako ja i moj Vlada uopste ne bismo bili zajedno ALI bas zbog nasih razlika raskinuli smo pre neki dan...mnogo mi je tesko palo...ne mogu da vam opisem....
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze naravno. Moj decko i ja smo u pocetku veze bili jedna osoba, isto smo razmisljali, na iste stvari pomisljali, iste stvari voljeli, i nije nam to nesto pretjerano smetalo cak nam je bilo zanimljivo sto smo tako slicni. I zajedno smo skoro 4 godine. I dobro nam je i sad, samo smo vremenom shvatili da i nismo bas totalno isti i da imama mnogo stvari u kojima smo totalno razliciti i u kojima se cak ne slazemo i necemo nikad, i to nam ne predstavlja problem. Zato iskoristi priliku dok mozes...

_________________
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u sustini mislim da je za opstanak neke veze potrebna samo dobra volja Wink
ako je nema onda dzaba da li ste slicni ili razliciti Crying or Very sad

_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se trenutno vidjam sa deckom koji je po karakteru isti kao i ja...i sigurno znam da sa takvim ne bi mogla imati ozbiljnu vezu...valjda zato sto znam kako ce on postupiti u nekim situacijama - isto kao sto bi i ja, a ja uvijek napravim neku glupost u zivotu iz koje se tesko iscupati heheh. radije cu nekoga za koga ne znam kako misli, pa da mirno spavam hehehe

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi do bilo nešto presudno, što ja znam.
Bilo mi je okej i sa flegmama,hladnim osobama i sa ovakvim i onakvim, istim,različitim..
Tako da je vjerojatno moguće, samo treba bit ono što jesi..I to je to.. Rolling Eyes Smile
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svejedno, samo ga treba prihvatiti takvog kakav jeste, pa bilo da je susta suprotnost ili kao mi.. Very Happy
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas mislim da je i bolje da su momak i cura sto slicniji, naravno, tad ce se bolje i slagat. I mene se nebi ni mogao svidjeti neko ko nije poput mene, onda mi nebi bio ni normalan Laughing
Mnogo se bolje slazem sa osobama koje imaju osobine poput mojih. . .
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema istih osoba,samo sličnih po naravi,uverenjima,prirodi,principima,temperamentu.Zašto ne bi bilo moguće opstati ako su dvoje dosta slični?I kada se obe strane trude,sve uglavnom uspeva.

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon