www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da "+" i "-" moze,ali samo kod baterija Laughing Laughing Laughing
U principu moze sve samo ako ima povjerenja i razumjevanja u vezi.Naravno i truda i dobre volje...
Ja i moj decko smo skoro isti,volimo iste stvari,istu muziku,jela..ali se i razlikujemo u nekim stvarima i mislim da je najbolja veza kad ima i slicnosti i razlike jer se onda medjusobno dopunjavate..



_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje bi bila jedna dobra mesavina Arrow 50% slicni / 50% razlicite .

akoli su dvoje "suvise" slicni je ta veza dobro sto se tice razumevanje Arrow ali moze da se desi da se uzajamna privlacna snaga smanjuje zas vremenom...a akoli je on naprimer previse miran takodje i ona...kakoli bi vodili razgovor?ta veza bi bila jako dosadna...takodje isto naprimer da su dvoje jake tvrdoglave...ko bi popustio?

akoli su "suvise" razlicite ,je to u prvom vremenu jako interesantno Arrow ali ta veza treba isto "suvise" toleranzija i kompromisi.a to ne izdrzi svako.

stime zelim da kazem da je najbolje jedna veza gde su dvoje slicni u nekim stvarima ali isto i razlicite u drugim stvarima...takva veza je puna zas rast i ce uvek donosi plod. Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, imam takvu vezu vec 2 i po godine, volimo iste stvari i sve... znaci skroz smo slicni i dopunjujemo se... i bas nam je super jer se skroz razumemo i shvatamo jedno drugom potrebe, zelje...

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne mogu da funkcionisem sa nekim ko je totalno razlicit od mene, onda izgubim volju i da pricam s njim a kamoli da budem u vezi

tako da, mislim da je sasvim moguce biti sa istim

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
mavija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako!! Ta veza bi bila načisto dosadna!! I kad bi se prvi problem pojavio to bi bio haos!!
Suprotnosti održavaju vezu, naravno ako znate na pravi način da ih zaobiđete i razumete!!!
Obožavam ga, a ne možemo oko jedne stvari da se složimo ali se uvek nađe zlatna sredina!!!
 
lirondelle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 16 Dec 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je vrlo moguce biti u takvoj vezi. Ustvari, moja do sada najkompletnija veza je bila sa covekom koji mi je bio jako slican. Namerno kazem slican a ne isti, zato sto ni dvoje blizanaca nisu isti a kamoli dvoje ljudi u jednoj vezi. Postoje sigurno i neke razlike koje cete vremenom otkriti. Bitno je da te razlike ne uticu destruktivno na vasu vezu.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako nitko ne moze biti kao vi,uvijek ce postojati neke slicnosti i razlike,stoga nikako ne vidim razloga zasto ne bi mogli biti skupa,te malene razlike su dovoljne da vas cine drugacijima

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Re: Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Ovako: Da li je moguce biti sa covjekom koji je skoro "isti"kao Vi?
Tj.,slican je Vasem karakteru,Vase ponasanje je manje-vise isto itd.Moze li takva veza funkcionirati?

Bas sam u takvoj dilemi...znam jednog decka koji je "isti ja"po ponasanju...puno analizira,tih,nije neki koji odmah ide "u sridu",senzibilan,lako se povuce itd.

Strasno!
Bili zajedno pa opet nista!

Dajte zene da cujem Vasa iskustva! Smile



Pa... mislim da bih pre mogla funkcionisati sa osobom koja je "ista ja", nego sa osobom sa kojom nemam nikakvih dodirnih tačaka u razmišljanju ili stavovima... Mada, to je relativna stvar, i zavisi od osobe do osobe... Meni je to, nekad, stvaralo probleme... Desilo se da moj dragi i ja volimo slobodu, ali nismo voljni da tu slobodu podarimo jedno drugom... oboje smo "neuhvatljivi", a želimo da posedujemo drugu polovinu... i eto, tu dolazi do varnica... Tako da sve zavisi... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*kissy* je napisao/la sledeće:
nikako nitko ne moze biti kao vi,uvijek ce postojati neke slicnosti i razlike,stoga nikako ne vidim razloga zasto ne bi mogli biti skupa,te malene razlike su dovoljne da vas cine drugacijima


slazem se, svi imaju svoje razlike..

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne poubijali bi se Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako, jer mislim da bi bilo stalnih svadja. ok je da imamo neke iste stavove itd. ali zamiljam situaciju kad smo isti... Omg, pu, pu, pu, daleko bilo.
 
_sonja_
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jan 2008
Poruke: 19
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, moguce je....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon