www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o Leri Obenon?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ZeRRRoX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Sta mislite o Leri Obenon? Na vrh strane Na dno strane

Znam ga jos sa Luisville-a.Da li mislite da ce dati 100% sebe u Zvezdi?

 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crnci se uvek naloze u Zvezdi, jer imamo najbolje navijace!
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ZeRRRoX-e el znash zashto nije bio na draftu? zbog godina ili...? znam da je xtra igrach, imao je nekih 30ak poena sad na zadnjih par tekmi ove sezeone, al mi chudno shta ce on u zvzedi, zashto nije draftovan. nadam se da sa njim i gurovicem(koji ne igra u jadranskoj inache) uzimamo nashe prvenstvo.

_________________
El Niño
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

partizan je zadnjih godina dovodio najbolje strance od svih ekipa,tako da je verovatno promasaj

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na draftu nije bio jer nije zadovoljio dok je igrao Ljetnu ligu (vukao je neku povredu)i nije mogao da ocekuje visok plasman na draftu (prva runda)pa je odustao (ako je to razlog). Samo da ga Sakota nauci da igra timski i bice strasan igrac. Evo nama titule iako fali jos jedan teski centar.

_________________
SK
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u kad bi se uprava otvorila za ekeziea,bruka
jel zna neko sta je sa njim,bilo je prica da je potpisao za atlantu.....

sto se tice obenona,svakom ameru je cilj da se sto bolje pokaze,kako bi mogao da racuna da ce ga zapaziti neki skaut,i da ga preporuci nekom nba ligasu
ne verujem da ce izgarati zbog nas i zvezde nego zbog sebe
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratio sam pripreme Crvene Zvezde u Ukrajini i sada pre neki dan na turniru protiv grce. Koliko sam ja cuo se OBannon dobro uklopio u ekipi i imao sjajne igre i ne folira se (iako sam mislio da ce to da mu bude problem) a i Milan Gurovic je odma pruzio dobar kvalitet tako da ce mladi amerikanac sigurno i puno od njega da uci. Mislim da je ovo sjajna akcija koju je rukovodstvo C. Zvezde uradila! Wink
 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako on misli da je novi JORDAN,presao se!!!
MALI misli da sad neko i nesto,a samo mali trenutak nepaznje,i ode mu karjera.
Mislim ovako,super je on igrac,ima tehniku,snagu,ali kakav mu je mentalitet ?Hoce li to uspeti da prebrodi !?

Prepravio Velja25, bez psovanja molim...

_________________
mene niko ne voli Sad
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam ga nekoliko puta,nije nesto posebno dok je henderson car

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
boksha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je Leri, ali Gurovic je zakon
 
djwhisper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leri se pokazao kao fantastican igrac i pojacanje za zvezdu.pogledajte samo sta je sinoc radio italijanima sta god je hteo.
A Gurovic pa sta reci on i kad ne igra kako treba on je dobar za tim
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinoc se dalo videti ko je Leri!!
Najjace Zvezdino pojacanje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sta mislite o Leri Obenon? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon