www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o Leri Obenon?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha stvarno je xtra odigrao protiv rome. na koliko godina on ima ugovor sa zvezdom ?


_________________
El Niño
 
Zaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strasan suter,bas ono sto je zvezdi trebalo

_________________
Zaca Pandur
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se sve sabere i nije toliko dobar igrac koliko su ga hvalili na pocetku sezone, jel zna neko zasto nije igrao poslednje dve utakmice?
 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajan je igrac pokazao se kao dobro pojacanje za zvezdu

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lary je igrač koji se odlično uklapa u koncept ovosezonskog tima Zvezde. Mislim da je dobar potez Šakote i uprave njegovo dovođenje.

I, negde sam videla da Partizan dovodi najbolje strance ?!? Rolling Eyes
- Brown, Stepp....

Jedini stranac koga je Partizan imao da nešto vredi je Fredy House. Svi drugi domaći timovi imaju bolji scauting stranaca, pogotovo od kako je stručni štab rakara napustio Džile.
 
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi mu dao nase drzavljanstvo i odma ubacio u reprezentaciju. Strasan igrac.

_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozitivno sam iznenadjen,odlican izbor zvezde,bas ono sto joj je trebalo

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih da se prepirem ali Brown i Stepp nisu toliko losi igraci, Brown je prve sezone kad je dosao super igrao, atipicno za americke igrace, nije gnjavio loptu, asistirao je i pogadjao kad treba. To sto ove sezone nije igrao kako se ocekivalo je jedan pad u formi...
A Stepp je itekako znao prosle godine dobro da odigra, na nekoliko tekmi je dao preko 25 poena, pogadjajuci trojke sam 7-8 metara, cak je i letnju ligu solidno odradio igravsi u Cavsima... Sad je negde u Spaniji (koja je bolja liga) sto dodatno govori o njegovom kvalitetu.
Ali moram priznati da prvi crnci u partizanu nisu najbolje prosli (kao npr Cotton i sl)
No da ne offtopiciram, sto se tice Lerryja mislim da je solidan igrac, i citao sam neki intervju sa njim u novinama i izgleda da je super lik. Jedna od prednosti nase lige je sto sve vrvi od skauta pa tako se sve vise stranih igraca opredeljuje da dodje u nasu ligu.
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ce ako ovako nastavi biti rame uz rame sa holdenom za dve,tri godine

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
andrija985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: Va

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo je cudo kako je Zvezda ubola njega, i cudo da je on dosao u Zvezdu. Sjajan igrac najbolji stranac do sad kod nas 1000%
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne preterujte ljudi sa njim, nije on toliko dobar, Zvezdi je neophodna titula, da li je on moze doneti?
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leri O'benon je veliko pojacanje za zvezdu i to je i pokazao
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sta mislite o Leri Obenon? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon