www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Street race
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
mario2you
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 2:20 am    Naslov poruke: Street race Na vrh strane Na dno strane

Hy, jos nisam ufuran al mislim da cu se brzo prilagoditi. Zasto sam odabrao temu street race!? razlog je jednostavan, volim brze i liujepe limene ljubimce. Ovdje u Hrvatskoj postoje i ulicne utrke, koje su ilegalno organizirane a vozaci voze za velike novce, medutim sada u zadnje vrijeme se organiziraju natjecanja nazvana 402 street race gdje momci i djevojke pokazju svoju vjestinu i snagu automobila u ubrzavanju. natjecu se po dva vozaca i utrkuju se na udaljenosti od 402 metra. u sklopu tog natjecanja postoji i natjecanje u street style-u i db dragu te u burnout kategoriji. Svakako je zanimljivo i gledateljima i sudionicima u natjecanju.


_________________
Hej ya
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde svaki grad ima svoj skup. Ali sve to slabo....pojavljuju se sa nekim igrackama tamo npr. Golf 3, Honda Civic... itd.

U Amsterdamu i u Rotterdamu su najjaci sto se toga tice, tamo po skupovima nocu mozes nalaziti BMW M3csl, Mercedesi razne klase...AMG to su vec malo ozbiljnije masine.

_________________
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajd da ne ispadne da u bg nema draga(street racinga). lm pre par meseci bio je organizovan drag (quarter miles = 402 metra) na jednom slabo prometnom putu kod pancheva. uchestvovali su ljudi sa svojim lichnim kolima znachi bez nekih velikih buzdenja, eventualno neki home mod i sl. mada bilo je i boljih autica ponekad, recimo jedna crna 206ica sa NOS-om ili lancer evolution 8(ili sedam ne secam se bash).

_________________
El Niño
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj kolega cesto posjeti skupove u Hrvatskoj i kaze da su fenomenalni. I street race i takmicenje u izgledu, muzici i dr.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
grobar09
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 7
Mesto: Florida

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 5:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi ovde na Florida imamo svakog vikenda po dva puta street car show i naravno tu budu i trke, dosta automobila, da i pojavljuju se honde i golf gti ali sve po 400HP+ mnogo brze od dosta novih bmw ili mercedesa
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam sta je brze: M3 sa 400 konja ili Golf sa 400 konja... heheheh

_________________
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije sve u konjima Mr. Green

_________________
El Niño
 
grobar09
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 7
Mesto: Florida

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno, nije sve u konjima, ako gledas startnu brzinu tu ti je vazan torque. golf sa 400 konja moze biti brzi od M3 jel je laksi auto, ali ako M3 ima vise torque onda moze M3 biti brzi. Ako gledas totalnu brzinu kola, tu nema granice u stvari svaka kola imaju granicu gde se auto gasi i usporava kada dodjes do neke brzine ali to moze da se skine. Tu ti je vazna aerodinamika i ostale stvari. Uglavnom nema granice, ona toyota supra sto sam postavio na Car Tuning temi ima 850 konja i 790 torque, toyota koja je brza od 95% proizvodnih automobila. Da ne smaram vise, sve zavisi koliko ulozis u auto..
i konjaza na papiru nije ista kao i na tockovima, za pravu konjazu se kola stave na dino...pre par dana sam se trkao sa M3, dzabe njemu kola kada ne zna da vozi..znaci ostavio me je pola milje na otvorenom ali cim je malo postala guzva, presao sam ga i nisam ga vise video hehe ja vozim 98 Mitsubishi Eclipse kao ovaj sa slike samo zeleni. Setio sam se togar jer sam vozio jutros u skolu i video istog lika na auto putu, presao ga jer vozim kao manijak i evo ga on zamnom hehe ali samo morao da se iskljucim sa puta jer sam odbacio nekoga. Interesantno vec cetvrti put da ga vidim..

Prepravio Velja25, spojio sam ti poruke.
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i bitno je kako ce se "konjaza" preneti na tochkove (mislim proklizavanje i sl).


i lepo je to shto uchish te papane amere kako se vozi Mr. Green Mr. Green Wink

_________________
El Niño
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
interspeed
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 15
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki vikend se organizuju ulicne trke u pancevu, na ostruznickom mostu, ranije i po gradu ali vise ne. ko je zainteresovan neka svrati extra je dozivljaj i provod. sve sto treba je da se raspitate po kraju u subotu i da pripremite auto za nedelju. ima extra kola a i devojke su pocele da dolaze u sve vecem broju,

_________________
Ride smart and live long
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta kaze ,,gospoda u plavom'' na ovaj provod? Very Happy

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Street race Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon