www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Street race
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoje razni adtivi koji se sipaju u gorivo da bi vozilo postiglo bolje performanse (nitro, nitrometan, nitrobenzen...)
Međutim, navedeni se aditivi koriste u isključivo natjecateljske svrhe i skupi su.
Osobno sam čula za doljevanje UK4 ulja u gorivo (za kočnice i kvačila), i navodno dolazi do drastičnog povećanja snage i brzine.
Zanima me u kojim se omjerima to doljeva....???



_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, ja cu se raspitati a do tada da ti kazem da je to jaaaaako zapaljivo.. Neutral

_________________


 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**Znam, ali čisto radi eksperimenta...Ne djeluje negativno na motor ako ce koristi u kratkim intervalima.Možda i turbokompresor za povećanje brzine???

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali sve to sto si navela treba hirurski precizno koristiti, tacno, u suprotnom... Rolling Eyes

_________________


 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**Zato i pitam kako se to koristi i u kojim omjerima....
Ja znam lika sa peugeot 206 koji je ugradio nitro dodaje mu 50 ks na 136 ks koliko ima serijski,dodaje i obrtni moment tako da to ide ko iz topa.U biti to negativno djeluje na motor,ne znam točno sta mu s*ebava,ali definitivno na motor djeluje negativno... :autic:

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Npr.. brze se haba motor, to je jedna od dosta nus-pojava ovog zadovoljstva..

_________________


 
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**Ali je zadovoljstvo u adrenalinu.....i osjećaju poslije vožnje.......Onda sam u stanju ludila! Mr. Green

_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekstaza, da nekazemo orgazam dozivis Question Smile

_________________


 
grobar09
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 7
Mesto: Florida

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheh nos jeste los za masinu ako ne uradis sta treba uraditi..da bi stavio nos, moras jos neke nadokadne stvari uraditi na kolima kao bolji fuel injector, pumpa goriva..i tako neke vazne stvari da ti ne pukne masina..moj ortak ima NOS na hondi, 2004 honda civic. sa time i jos nekim stvarima ima oko 300 konja, nije lose za hondu..
hvala..ameri ne znaju da voze to je cinjenica ali izgleda da cu morati malo da usporim, poskupelo gorivo..hehe Smile 3 dolara po galonu
 
blinky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzaba ti je imat lijepo auto ako ispod haube nema naj manje oko 280-300 ps
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blinky je napisao/la sledeće:
dzaba ti je imat lijepo auto ako ispod haube nema naj manje oko 280-300 ps



Dovoljno je i jedno 200 konja Wink

_________________
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3 dolara po galonu...
neznam bas tacno, ali 1 galona ima oko 4 litara... mozda je malo manje...
a to znaci, vi placate po litru goriva manje od 1 dollar oko 75cent...
a kod nas je gorivo najmanje duplo skuplje...
sta onda kukas???
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Street race Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon