www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Street race
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ono sto sam rekla tj. napisala stojim iza toga....sa sve cinjenicama.
kome nije jasan moj post neka procita vise puta da shvati poentu nemam vremena da sve svoje recenice objasnjavam.
Sto se tice Astre i Calibre veruj mi "cula " sam i "videla" da postoje, fora sa Tigrom je sto je odavno zelim sto ne znaci i za ceo zivot , kao sto ti tako i ja mogu tvoj ukus da komentarisem da je mozda vise pede*ski , znas" kao nije to neki muski auto koji vozis "ali to nije moj fazon.
Sto se tice maminih i tatinih sinova, malo vise obrati paznju pa ces videti neke stvari.
Objashnjenje: Da li svaka riba ili frajer koji se nabiju u dobra kola novija znaju bar nesto o tome ili je samo bio neko tu da im iskesira?

_Nije problem sledeci put cu nacrtati svoje misli_



_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alo ljudi oladite malo sta se svadjate,ja koliko znam auti su univerzalni volan s levve menjac s desne strane(osim kod glupih britanaca ,japanaca i australijanaca)...OK dokazano je da se zzeene teze snalaze u prostoru(medicinski je dokazano) samim tim se namece to da su one vise za manji auto(manjih dimenzija) mada uvek ima izuzetaka gde cak devojke imaju bas dar za auto i njegove dimenzije.Tako da ne zsvatam sto se svadjat....
Evo moje globalno misljenje jeste da su zene u globalu losiji vozaci{<cast izuzetcima>(zbog gore pomenutog problema s snalazenjem u 3D prostoru i sa dimenzijama)}
=(al ne treba zato sve devojke trpati u isti kos-bas zbog onih izuzetaka)=
E da se vrnem prici znacu u globallu su zene losije zbog toga sto se tesko snalaze u prosttoru a bogami i zato jer danasnjim devojkama kakve je dixy pominjala na temi 10 najlepsih koje samo gledaju da su lepe i....svi retrovizori gledaju u njih a ne na put de bi trebalo.Al ni mi muskarci nismo nista bolji....Duvamo se tu time sto smo u glogbalu bolji vozaci pa se previse opustamo za volanom....
tako da szakljucak je skoro smo (priblizno) isti zbog razlicitih mana....
Jer mislim da koliko god mi muskarci hteli ili ne da priznamo uvek ce postojati odredjen broj devojaka koje ce super da voze i da cak budu bolje od muskaraca(koliko god to povredjivalo njihov(nas ) ponos) a i treba da svatimo da nismo mi neki profi vozaci koliko god da vozimo dugo i koliko god iskustva da imamo vec smo svi mi prosecni vozaci u globalu a svi ljudi grese tako da ....
E al npr sto je primetila moja Lana sto i menee nervirtra koliko i nju....'90-ih je bio popularno da se tipovi razbacuju iz boljih kola i da se prave vazni...A danas to rade devojke,pogottovo ove s granda koje su se domogle boljih kola a i one sponzoruse(uglavnom) koje imitiraju ove prethodne...tip svi su iznad teb ono ti za njih ne postojis,itd(ovo je na ono vase prepiranje oko BMW-a X5)A koliko sam primetio skoro svi (i muskarci i zene ) se duvaju cim sednu u dobar auto i prave se vazni tako da ljudi nemojte se prozivati i svadjati kad se sve svodi na isto->da smo prosecni vozaci koji grese(naravno uvek ima izuzetaka).A ta prepucavanja ko je ovde bolji vozac od kog,pa ljudi to nbe mozete pokazati na ulici jer ulica nije za trkanje vec idite na adu huju ili na neku vec slicnu stazu za trekanje pa stanite na liniju pa se trkajte pa onda recite ko je bolji a ne ovde da sse svadjate i prozivate jer na ulici ima neko da vam izleti i onda ste je.ali jeza u ledja....a do tada to ko je bolji ostavite po strani.....


A Dixy nemoj da se ljutis al stvarno imas malo kratke zivce.Skaces na svaki komentar na tvoj post...Ja tee pohvalio na izbor kola u 10 naj a ti skoci onako dok tei nisam objasnio....
Vidi se da znas o kolima dosta.Al molim te ovom prilikom svati da funkcija foruma i jeste ta da jedni s drugima delimo nase misljenje i da komentarisemio sta se kome svidja ili ne(jer ukusi su razliciti),znaci kad neko nesto komentaruise siguran sam da te ne podje.ava ili slicno nego to radi iz najbolje namere da bi svakio reko svoje misljenje i da bi 1 drugima prenosili znanje i nadopunjavali se...a niko ti ovde ne komentarise poosstove da bi ti naudioo ili te povredio (nadam se) jer to nije svrha foruma,vec da se svi lepo druzimo kroz razgovor a naravno de ima komunikacije mora da ima i razzlaza misljenja ....

NAdam se ljudi da cete svatiti o cemu sam pricao i sta sam rekao....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:

Sto se tice Astre i Calibre veruj mi "cula " sam i "videla" da postoje, fora sa Tigrom je sto je odavno zelim sto ne znaci i za ceo zivot


Nisam ni rekao da ne znash shta su Calbira i Astra, njih sam samo poredio sa Tigrom...

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
kao sto ti tako i ja mogu tvoj ukus da komentarisem da je mozda vise pede*ski , znas" kao nije to neki muski auto koji vozis "ali to nije moj fazon.


Ja tvoj ukus nisam komentarisao,cak sam i napisao da je Tigra dobar izbor...
To da je Tigra "zenski" auto nije moja ideja vec Opelova ideja,a i pokazalo se na istrazivanjima (kao shto je recimo za naj Gay auto 2005 cini mi se Aston Martin DB9).
Tigra je uradjena na platformi Corse B, koja je mali gradski auto,tj auto koji zene najvishe vole.

Shto se tice mog auta...imash pravo da mislish da je gay auto, ne mora tebi da se svidi jer ga vozim ja a ne ti...isto vazi za tvoju Tigru.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Dixy: gle normalno da cemo rec da je tigra zenski auto, recimo ja sa 185cm i 90kg tesko mogu nac neku idealnu poziciju u tigri a i izgledam krajnje pederski u takvim autima
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Rizmal ti si super sve objasnio, nisam ja skakala zato sto nemam sta drugo pa bih da se svadjam , naprotiv, hocu da dam do znanja onima koji to nikako ne prihvataju a to je da se zene neke razumeju po malo u kola. Zelim da budem jedna od njih a da vi to kao muskarci i genetski predodredjeni za ta kola to prihvatite, to i nije nesto tesko.
-Tigra po dimenzijama jeste zenski auto, bar ga vecina tako smatra, ali ovde je vise bilo kao smesno zenski a ne dobar zenski auto- i sada je necu kupiti smucila mi se. Uzecu neki drugi auto. ne ljutim se ni na koga nego mi nije pravo bas kad moje postove komentarisete jer zensko pise a da je muskarac sve ovo pisao ne bi tako reagovali. To je od prilike to nadam se da ste me sada shvatili.
DJ -Komar, opusti se jer ne znaci da je neko muskarcina ako sedne u veci auto.... Wink

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
E Rizmal ti si super sve objasnio, nisam ja skakala zato sto nemam sta drugo pa bih da se svadjam , naprotiv, hocu da dam do znanja onima koji to nikako ne prihvataju a to je da se zene neke razumeju po malo u kola. Zelim da budem jedna od njih a da vi to kao muskarci i genetski predodredjeni za ta kola to prihvatite, to i nije nesto tesko.
-Tigra po dimenzijama jeste zenski auto, bar ga vecina tako smatra, ali ovde je vise bilo kao smesno zenski a ne dobar zenski auto- i sada je necu kupiti smucila mi se. Uzecu neki drugi auto. ne ljutim se ni na koga nego mi nije pravo bas kad moje postove komentarisete jer zensko pise a da je muskarac sve ovo pisao ne bi tako reagovali. To je od prilike to nadam se da ste me sada shvatili.
DJ -Komar, opusti se jer ne znaci da je neko muskarcina ako sedne u veci auto.... Wink
A jbg moras malo i ti da svatis da koliko god hteli ili ne mi muskarci a pogotoov sa balkana tesko se mirimo s tim da i zene nesto znaju i da mogu u necemu da nam pariraju...
Sto se tice Tigre dal je zenski auto ili ne po meni super izgleda i ko sto sam reko nema tu muski zenski svi su univerzalni.A po meni Tigrica je mali sportski autic koji lepo izgleda i koji je za svoju velicinu dovoljno jak da mozesda naucis neke tehnike voznje koje na normalnim kolima ne mozes.Da je mala mala je za nas krupnije i vislje sto kaze DJ Komar al ajd onda sadd isto da tako gledamo i lamburdjini u koji ne moze da udje osoba vislja od 185cm,a ja imam 2m znaci ja bi trebao da kazem da jee to zenski superauto Rolling Eyes Question Question
A samo cu tij reci da lako odustajes...Ako si zelela i planirala da uzmes Tigru koja ti se svidja sto odustajes od toga jer ti je neeko na forumu rekao i isprovocirao te dda je to zenski auto...
A veruj mi tigra tako moze jos i da se sredi i da se nadudzi da to nije normalno...
Ja sam svojevremeno prisustvovao trci tigre i bmw-a m5.Nemas pojma kako ga je tigra otkinula.spolja nista narocito nije bilo promenjeno a unutra ispod haube je bio ST(supertourismo-trkacki)motor.Znaci ta malada kazem "zenska" Wink Tigrica je pokidala najbrzu tasda limuzinu na svetu pa ti vidi.....
A ja bi ti rekao da jos 1 razmislis o tome sta zelis da kupis i da ne odustajes od svojih nekadasnjih snova zato jer te je neko isprovocirao dda je to zenski auto...Al evo pravog auta za sve nas,koji se nemoze tako lako kategorisati ni kao muski ni kao zenski....Ako odustanes od Tigre viddi da kupis ovaj auto,tad ti niko nece reci davozis zenski auto ili slicno...:




Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....


Poslednja prepravka: rizmal datum Sre Nov 22, 2006 11:32 am; ukupno izmenjena 1 put
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve to kod nas je smesno pola krsevi al neki ljudi se trude i to je dobro
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razmislicu o predlogu obecavam Wink

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:

DJ -Komar, opusti se jer ne znaci da je neko muskarcina ako sedne u veci auto.... Wink

hehe...ja vozim mali kompakt(civic 5gen), al zato na prednjim sicevima ima mjesta i za covjeka od 2m Smile

a to sto kazes muskarcine ako sjednu u veliki auto.....obicno takvim ljudima taj auto sluzi kao produzetak .....piiiip (one stvari u gacama)
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:

DJ -Komar, opusti se jer ne znaci da je neko muskarcina ako sedne u veci auto.... Wink

hehe...ja vozim mali kompakt(civic 5gen), al zato na prednjim sicevima ima mjesta i za covjeka od 2m Smile

a to sto kazes muskarcine ako sjednu u veliki auto.....obicno takvim ljudima taj auto sluzi kao produzetak .....piiiip (one stvari u gacama)
Sto je najveca fora takvo ponasanje su pokupile i ove nove devojke koje imaju love ili su sponzoruse pa su dobile dobar auto.Sto rece moja LAna devojke kad sednu u dobar auto 10x su naduvanije no muskarci....A ne znam koji je to fazon ni njima ni nama....Jer dzaba njima dobar auto kad nemaju pojma da voze ili slicno....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd sada malo da se vrnemo na temu...
Sta mislite o BLUETEC sistemu koliko je rrevolucionaran i dal ce doprineti smanjenju efekta staklene baste???
BLUETEC dizel inicijativa


Veliki nemački proizvođači, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen kao i američki Jeep® će uoči Sajma automobila u Los Angelesu pokrenuti posebnu inicijativu vezanu za BLUETEC dizel motore.

Šta je BLUETEC?


To je oznaka za specifične dizel motore koji poseduju veoma niske emisije štetnih gasova i kao takvi mogu da polože najstrože ekološke standarde bilo gde u svetu. BLUETEC sistemi smanjuju emisije azotnih oksida koji su nusprodukt sagorevanja dizel goriva.

Sa ovim sistemom biće moguće voziti dizel automobile u Kaliforniji, koja ima najstrože standarde o štetnim emisijama automobilskih motora. Rešenje se sastoji od korišćenja standardnih katalizatora koji radi uz pomoć filtera tvrdih čestica (DPF) i posebnog, veoma dugovečnog NOx filtera. Pored toga, korišćenjem posebnih aditiva u dizel gorivu (AdBlue) omogućen je komplikovan hemijski proces prilikom koga se azotni oksidi pretvaraju kombinaciju inertnog azota i vode.

BLUETEC je marka koju je promovisao DaimlerChrysler i koja se već koristi u putničkim i komercijalnim vozilima ovog proizviđača. Ovoj inicijativi će se priključiti i drugi proizvođači poput Audija, Volkswagena i Jeep®-a.

izvor:nacionalnaklasa.com

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su vec ugradili ili ce ugraditi u "baby Touareg"

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Street race Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon