www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zene su jos dobri vozaci kakvi su Pancevci....
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Zene su jos dobri vozaci kakvi su Pancevci.... Na vrh strane Na dno strane

Postoji sumnja da su moje komsije Pancevci "extra" vozaci...kako ih neko snimi u nekom od retrovizora "vata maglu". Postavljaju se bezbroj pitanja i komentara o zenama vozacima a kakva bi se pitanja postavila vozacima (i muskim i zenskim ) celog jednog grada? Takva slicna misljenja vaze i za gradjane Rume....Sta vi mislite o tome?

Dok sam vozila (izvestan period ne vozim) imala sam priliku da osetim sta znaci "bliski susret" sa PA tablama, nije doslo do udesa (hvala Bogu a i meni) ali je bilo "za dlaku"....Ulecu ne gledajuci u retrovizor, skrecu kad mu se i gde prohte a opet ne gledaju, juri levom trakom po auto-putu citavih 70km/h itd.... Vasa iskustva sta govore?



_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim ipak da su Pancevci na drugom mestu iza Rumljana....Nisam imao blizak susret s njima al po tome nasta im lice kola i koliko su izudarana a i bogami imao sam priliku da se vozim jednom rumskom lastom i def mislim da su oni najgori...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E muskarci (cast onim pravim, izuzetcima) oladite malo, ova tema je otvorena kako bi se zene vise interesovale za kola moraju poceti sa laganijim temama , pa da predju teorijski deo tipa obrtni momenat, pa sve do prakse...Mislim da na Domacem ima dosta zena vozaca, pa zasto se ne bi i one malo prikljucile da razbiju ovaj alfa-muzjak podforum o kolima?
Ne brinite se, treba nama vremena da nase znanje o pomenutim bude na vasem nivou , pa cak i moje....

_________________


Poslednja prepravka: *~*Dixy*~* datum Uto Dec 05, 2006 1:59 am; ukupno izmenjena 1 put
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ok , slazemo se d-moll, svi govore da su zene glupe za kola, pa kako nista ne znaju- a kako da znaju kada im se ne dozvoljava interesovanje ili ako se zainteresuju odmah im se i to malo pocetnog znanja ismeva, opet kazem svaka cast za one koji u tu grupu ne spadaju....
Inace tema je poredjenje zena vozaca i vozaca jednog celog grada (ima i tamo izuzetaka ali su u najmanjoj mogucoj manjini)

_________________
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi, ja ne volim da generalizujem stvari. Nekad to radim, izmakne mi se Smile, ali, u principu izbegavam. Ovo nema potrebe da se generalizuje. Imam tri drugarice koje extra voze i sa kojima se osecam sigurnije nego sa nekim drugovima. Mislim da su zene malo degradirane sto se voznje tice, u odnosu na muskarce. Pored toga, postoje i predrasude, koje ne dozvoljavaju ni da neka devojka pokaze kako vozi.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tooooooooooooo ti kazem Wink

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je napisao/la sledeće:
Pazi, ja ne volim da generalizujem stvari. Nekad to radim, izmakne mi se Smile, ali, u principu izbegavam. Ovo nema potrebe da se generalizuje. Imam tri drugarice koje extra voze i sa kojima se osecam sigurnije nego sa nekim drugovima. Mislim da su zene malo degradirane sto se voznje tice, u odnosu na muskarce. Pored toga, postoje i predrasude, koje ne dozvoljavaju ni da neka devojka pokaze kako vozi.
Potpuno se slazemo...Mozda vecina zena ne zna da vozi dobro al ipak zna da vozi(naravno ako izdvojimo iz ove grupe one kojima svi retrovizori gledaju u njihh mada takvih slucajeva ima i kod muskaraca...)da ne produbljujem vise komentar,vecina ne znaci sve zene jer vecinu cini (minimum) 50%+1zena...znaci ostaje u manjini 50%-1zena koja zna da vozi(dobro a i onih koje voze extra i mnogo bolje od mase muskaraca) i slicno...Tako da se slazem da nase neke predrasude uticu na misljenje o njima kao vozacima....Al u globalu geladno jesu losije jer ipak golobal cini 50%+1 zar ne jer ipak je to vecina....
Sto ne znaci da smo mi u globalu fenomenalni vozaci,uostalom prodiskutovao sam ovu vrstu teme u drugoj temi...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E zato je ova tema i postavljena da moze i po drugima da se pljuje a ne samo po zenama, umeju one stosta.....

_________________
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
E zato je ova tema i postavljena da moze i po drugima da se pljuje a ne samo po zenama, umeju one stosta.....
pa pazi nije ona bas luda..zalegla ispod bembare Laughing Wink Wink Wink sto se tice vozaca mislim da ima extra vozaca i muskaraca i zena..al ima vala i"bisera" i jednih i drugih...ne daj Boze da se nadjete u kolima sa deckom moje drugarice..nece vam biti svejedno...cak vam ni komentar njegov "jesam ja to preso u drugu liniju? Rolling Eyes ne bi trebo njom da vozim" nece izgledati tako naivno... Shocked Shocked Shocked sto se tice pancevaca nemam nikakva iskustva...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
E zato je ova tema i postavljena da moze i po drugima da se pljuje a ne samo po zenama, umeju one stosta.....
pa pazi nije ona bas luda..zalegla ispod bembare Laughing Wink Wink Wink sto se tice vozaca mislim da ima extra vozaca i muskaraca i zena..al ima vala i"bisera" i jednih i drugih...ne daj Boze da se nadjete u kolima sa deckom moje drugarice..nece vam biti svejedno...cak vam ni komentar njegov "jesam ja to preso u drugu liniju? Rolling Eyes ne bi trebo njom da vozim" nece izgledati tako naivno... Shocked Shocked Shocked sto se tice pancevaca nemam nikakva iskustva...
da to je definitivno bilo veoma nezaboravno iskustvo.... Rolling Eyes

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije za svakoga vozacka dozvola, cak sta vise ne bi bilo lose da poostre kriterijum za dobijanje iste, tako bi i manje saobracajki bilo i naravno bezbednije teko? Smile A sto se zena, pancevaca i ostalih losih vozaca tice, sve je to individualno, ipak generalizovati jednu grupu nije bas zahvalan posao. Uglavnom sto se zena tice, naucno je dokazano da zene imaju daleko vecu koncentraciju od muskaraca, a isto tako da su sposobnije da bolje obavljaju vise funkcija od jednom. Sad postoji i ona varijanta, da zene ne svesno prave greske, a dok muskarci to potpuno svesno rade, naravno opet ima i tu polemike jel te Smile
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

speedoje je napisao/la sledeće:
Nije za svakoga vozacka dozvola, cak sta vise ne bi bilo lose da poostre kriterijum za dobijanje iste, tako bi i manje saobracajki bilo i naravno bezbednije teko? Smile A sto se zena, pancevaca i ostalih losih vozaca tice, sve je to individualno, ipak generalizovati jednu grupu nije bas zahvalan posao. Uglavnom sto se zena tice, naucno je dokazano da zene imaju daleko vecu koncentraciju od muskaraca, a isto tako da su sposobnije da bolje obavljaju vise funkcija od jednom. Sad postoji i ona varijanta, da zene ne svesno prave greske, a dok muskarci to potpuno svesno rade, naravno opet ima i tu polemike jel te Smile
na tvoje
Citat:
naucno je dokazano da zene imaju daleko vecu koncentraciju od muskaraca, a isto tako da su sposobnije da bolje obavljaju vise funkcija od jednom.
Tacno al takodje je i dokazano da se one lose snalaze u 3D prostoru...samim tim u dimenzijama,...

A mislim da je Dixy u pravu Da su PA jedni od najgorih vozaca ali mislim da ih RU biju za dlaku...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zene su jos dobri vozaci kakvi su Pancevci.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon