www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji laptop da kupim?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Koji laptop da kupim? Na vrh strane Na dno strane

HP nx9105


ili

FSC AmiloPRO v2040


Sto vise argumenata za i protiv, to ce mi vise znaciti Smile



_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mojoj proceni meni su oba dobra .. cak su i istih cena tako da ce ti biti veoma teska odluka Razz

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam moje misljenje vec rekao, a to je da bih uzeo HP iz prostog razloga sto je on AMD 3400+ 64Bit tako da si vec spreman za 64bitne aplikacije koje ce dogoine da izlaze na trziste a koje bez tog procesora neces moci da koristis, dok 32bitne aplikacije mozes da koristis i dalje.....

Tako da ne dajes sad pare za laptop pa za dve godine da kukas sto moras da kupujes nov i da ti bude kriva drzava Very Happy Razz

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali ovaj drugi ima Centrino procesor... ima DD2 i S-ATA hard disk... tj. skoro da se ne cuje uopste da radi, a cooler da li ukljuci jednom na par minuta u sat vremena...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi se mozda odlucio za neki 3.

#ASUS

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TheCrow je napisao/la sledeće:
Ja bi se mozda odlucio za neki 3.

#ASUS
Hm... ne mogu da mu pronadjem cenu i dil. cenovniku, tj. nasao sam slican tome ali hdd je 40gb i procesor 3000+ Rolling Eyes

Nista... znaci ipak izbor ostaje na ona dva koja sam gore naveo...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za HP,rodjak mi je kupio isti,radi ko ludo,a nekako sam i sigurniji u HP,imaju dugu garanciju,na 3g,i dobar support,te ako je u pitanju 64-bit,slazem se s Dobrim.D,a i komponente ko HP-a su sve do jedne extra,ako ces samo zbog te tisine,odlucit se za centrino,beze je Smile ,mislim znam da je extra,al 64-bit je ovamo,a SATA,pa hm,ne bi bas reko da je to razlog,nije ko zna ni on sta pretjerano brz,osim onih tanjih kablova Smile ljepsi izgled,sminka hehe,pozdrav!Ja ostaje za HP,probo sam ga vec ehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za HP-a.
DEFINITIVNO!

Imam zv6011EA i prezadovoljan sam!
Mi sirotinja nemamo para za nx... Wink

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se garancije tice na Pakomovom sajtu pise da je za HP garancija samo godinu dana? Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odluka je pala... definitivno HP, pa makar i pogresio, evo sad mi jedan drug reci da mu je hdd ocajno spor... ali sta da se radi, ne moze i jare i pare Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
radovan haki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HP iz prostog razloga sto je on AMD 3400+ 64Bit radi buducnosti.... ali
FCS AmiloPRO v2040 je odlican, sada ti pisem sa njega moj ga rodjak u Njemackoj ima i ja sam kod njega tako da ga koristim i ja
i sto se brzine tice Strasna je radi ko lud, a necuje se nikako
Znas ono " NECUJE SE A RADI"
Dobro razmisli i uzmi buducnost u obzir.
Pozdrav Druze...!
 
ludi_milojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 101

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Odluka je pala... definitivno HP, pa makar i pogresio, evo sad mi jedan drug reci da mu je hdd ocajno spor... ali sta da se radi, ne moze i jare i pare :)


Na osnovu cega je zakljucio da je hdd spor ? Svi hardovi u toj klasi su na 5400 rpm , tako da je bez nekog bench testa tesko ustanoviti koliko je sporiji i dali je uopste spor :wink:

Inace lap top je extra , moja preporuka za njega :!:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Koji laptop da kupim? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon