www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji laptop da kupim?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
bozicadeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neces pogresiti ako uzmes hp, veoma su kvalitetni, samo nemoj gericom, sve ostalo je ok

 
tO2nyy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 15
Mesto: Prijepolje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto vidim da se razumes u dobro i za sta ti treba. ja ti predlazem COMPAQ. odlican je imam jedan takav vec 2.5 godine i odlican je kvalitet, koliko god da mu sistem pada lako ga je podici.ako hoces vise da popricamo mozes me kontaktirati porukom . tako .

_________________
Dje si ,kudam si.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti na informaciji ali evo vec skoro pola godine imam ovaj FCS sa koga i sada kucam i ne mogu da se pozalim na to kako radi Smile

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha
kakav trip... Smile

btw.
tO2nyy, Compaq je sad HP... Smile

Ja imam HP, ali uzeo bih Siemensa posle onoga shto sam kod ortaka video.
Nejbolji ekran na lap-topu koji sam u zivotu video!
Vrisnuo sam!
Ali stvarno! Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Koji laptop da kupim? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon