www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

UEFA cup - 2005/2006
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ko ce osvojiti kup UEFA ove sezone?
Everton
0%
 0%  [ 0 ]
Crvena zvezda
23%
 23%  [ 10 ]
Feyenoord
2%
 2%  [ 1 ]
CSKA Moscow
9%
 9%  [ 4 ]
Monaco
4%
 4%  [ 2 ]
Roma
9%
 9%  [ 4 ]
Galatasaray
0%
 0%  [ 0 ]
AZ Alkmaar
4%
 4%  [ 2 ]
Niko od pomenutih klubova
4%
 4%  [ 2 ]
neko od ucesnika Lige sampiona
41%
 41%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 43

Autor Poruka
Bostan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 30
Mesto: Donji Mojsinovci

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 12:22 pm    Naslov poruke: UEFA cup - 2005/2006 Na vrh strane Na dno strane

I ako Partizan ima dosta laksi posao nego Crvena zvezda kakav rasplet ocekujete u ovoj sezoni kupa Uefa?

Da li nasi klubovi imaju snage za neki bolji rezultat ove i naredne godine?

Da li je kvalitet ovog takmicenja iz godine u godinu sve veci i veci?

Ko ce proci a ko nece u Ligu Uefa?


 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo da mi prodjemo bragu (a bice vrlo zeznuto). braga se pojachala sa bivshim partizanovim igrachem andrijom delibashicem i sa njim u shpicu mislim da mogu da budu vrlo nezgodni po nas. po nekim prichama iz portugalije najavljuju da ce ove godine braga igrati najlepshi fudbal. mi smo ostali bez pantelica (otishao u hertu) a u prvoj tekmi i bez zigica (ima crveni karton od intera). sve u svemu bice teshko ali verujem u zvezdu

_________________
El Niño
 
Bostan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 30
Mesto: Donji Mojsinovci

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Parovi prvog kola kupa Uefa i vase prognoze:

Middlesbrough - Xanthi
PAOK - Metalurh
Litex - Genk
Sevilla - Mainz
Germinal Beerschot - Marseille
Viking - Austria
Guimares - Wisla
Basel - Široki Brijeg
Bolton - Loko Plovdiv
GAK - Strasbourg
M. Petach-Tikva - Partizan
Brann - Lokomotiv Moskva
Dinamo Bucuresti - Everton
Bank - Heerenveen
Leverkusen - CSKA Sofia
Brndby - Zrich
APOEL - Hertha
Feyenoord - Rapid
Auxerre - Levski
Shakhtar - Debrecen
Krylya Sovetov - AZ
Grasshoppers - MyPa
Palermo - Anorthosis
Roma - Aris
CSKA Moskva - Midtjylland
Hibernian - Dnipro
Teplice - Espanyol
Hamburg - Kbenhavn
Zenit - AEK
Lens - Groclin
Stuttgart - Domžale
Halmstad - Sporting
Crvena zvezda - Braga
Setbal - Sampdoria
Beşiktaş - Malm
Rennes - Osasuna
Monaco - Willem II
Vlerenga - Steaua
Slavia - Cork
Troms - Galatasaray
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem da i mi i partizani idemo u ligu uefa,ali za prolaz dalje treba jos mnogo toga da se poklopi,a o osvajanju kupa uefa mozemo samo da mastamo , i mi i komsije
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ce i Partizan i Zvezda daleko dogurati

_________________
Gary
 
Bostan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 30
Mesto: Donji Mojsinovci

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Realno i Partizan i Zvezda (ako se jos malo pojaca) imaju dobre sanse da se ove sezone dobro proguraju u kupu Uefa! Seti se samo Partizana prosle godine kako su prosli! Da su imali vise srece ...

I Liga sampiona je MNOGO slabija ove godine! To treba iskoristiti jer ekipe koje iz nje budu usle u kup Uefa nece biti zavidnog kvaliteta!!!
 
batabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 55
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

partizan dobija ove smarace

_________________
bata
 
Bostan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 30
Mesto: Donji Mojsinovci

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan dobija i kuci i u gostima, ali zvezda plasi sve redom...

_________________
I kud izmislih ovaj glup nick stvarno mi nije jasno! Nisam pijan treb'o da se prijavljujem! Aj u zdravlje! Ojxaaaa...
 
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocekujem da Midlzboro zabelezi pobedu protiv prijatnog iznenadjenja iz Grcke Ksantija prosle godine,takodje ocekujem od CSKA Moskve da zavrsi pricu u Moskvi vec u prvom mecu.

Partizanov protivnik ni malo atraktivan,ipak osvajao je Kup Izreala nekoliko puta.Sve osim plasmana dalje,bila bi velika bruka!

Iako je Zvezdin protivnik se izuzetno ceni po novinama,treba reci da ovaj klub vec duze vreme nije video Evropu,mada u poslednjih par godina igra solidno mislim da bi Zvezda trebala Bragu da prodje
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ocekujem da ce Zvezda da dobije Bragu.... malo jes zeznuto...lakse je Partizanu da dobije one debile...
Ali nadam se da ce mo ici dalje, i da ce mo imati neki dobar uspeh !!
Ako moja zvezda igra kao sto su prije neki dan izgubili ( neci ni da pominjem ime kluba Shocked Confused ) onda necemo nigde dogurati Confused a i Partizan ako ne ume da koristi svoje sanse, isto im sledi ko Zvezdi...
Ma da se nadam da ce oba tima malo se drmnuti i pokazati svetu kako se fudbal igra u SiCG Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Bostan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2005
Poruke: 30
Mesto: Donji Mojsinovci

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove godine je Liga sampiona slabija nego ikada pre i zato mislim da bi i Zvezda i Partizan to trebali da iskoriste u kupu Uefa, jer bi samim tim imali losije protivnike (ako slucajno prodju 1/8 finala) u 1/4 finalu!
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

braga je poslednjeg dana prelaznog roka ostala bez dva "vazna" igraca.tako bar kaze menadzer nacionala,neki jokanovic
umesto zigica ce igrati purovic(dao tri gola litvancima),a umesto pantelica boban stojanovic(mozda debituje vec sutra protiv banatskog dvora,ali zenga verovatno nece rizikovati i cuva ga za bragu)
vraca se basta,tako da milovanovic moze nazad u vezni red ,a mudrinic na klupu,mislim da dramani nema pravo da igra protiv brage,ali ce on verovatno debitovati sutra

sto se tice partizana,problem je u realizaciji,boja nije dao gol dve godine,odite ga da po nekad,grubjesic i radonjic su izgleda u jos losijoj formi od ovih

sve u svemu mislim da su i jedni i drugi jaki za protivnike u prvom kolu,ali za ligu je potrebno mnogo vise
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> UEFA cup - 2005/2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon