www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

UEFA cup - 2005/2006
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ko ce osvojiti kup UEFA ove sezone?
Everton
0%
 0%  [ 0 ]
Crvena zvezda
23%
 23%  [ 10 ]
Feyenoord
2%
 2%  [ 1 ]
CSKA Moscow
9%
 9%  [ 4 ]
Monaco
4%
 4%  [ 2 ]
Roma
9%
 9%  [ 4 ]
Galatasaray
0%
 0%  [ 0 ]
AZ Alkmaar
4%
 4%  [ 2 ]
Niko od pomenutih klubova
4%
 4%  [ 2 ]
neko od ucesnika Lige sampiona
41%
 41%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 43

Autor Poruka
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad neko nimalo srece nema, onda nema.Mozes ti da igras bolje 100, 1000 ma 10000000 puta al kad ti protivnika usere da ti igrac 170 i nesto da 2 gola od toga prvi glavom(pored naseg Zigica) onda je to dotakao sam dno zivota....Da li ce se ikada ponoviti ovako kvalitetan tim, a da se pre toga igraci nerasprodaju?!


_________________

Join eRepublik here!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postavljena: Thu Jan 05, 2006 2:14 pm
vedrancar je napisao/la sledeće:
Pa ponovo ce osvojiti CSKA Moskva


Vazno da si nesto lupio da bi dobio 2 kredita jel tako?? Ako nemas sta da kazes, onda jednostavno ne pisi pobogu. Za ovaj odgovor si dobio upozorenje. Mene bi bilo sram da negde nesto napisem kad nemam pojma o tome.

Za tvoju informaciju: CSKA Moskva nema sanse da osvoji kup UEFA jer su vec ispali.

Samo se pitam kako ce li da osvoje onda takmicenje?? Mislis da Roman Abramovich moze da kupi to? Malo nerealno, zar ne?? Wink

Evo ti dokaz: (btw. zadnje igre su bile pre vise od 3 nedelje)

 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto su moji odustali od te titule ( Partizan ) mislim da ce Roma da dobije taj pehar Wink
 
omart
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Dec 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da bi ove godine HSV mogao osvojiti UEFA CUP
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bice jak finis kupa uefa,bice par klubova iz lige sampiona koji su po meni veci favoriti za osvajanje

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
BORIS_88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 82
Mesto: PODGORICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osvojice ga Sevilla ili Shalke 04.
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise sanse po meni ima Shalke 04...
nesretno su ispali iz Cahmpions League,a i imaju jako kavalitetnu ekipu...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aktuelno stanje:

Litex Lovech (Bul) 0 - 2 Strasbourg (Fra)
Lok. Moscow (Rus) 0 - 1 Sevilla
Petrzalka 0 - 1 Levski Sofia (Bul)
Basel (Swi) 1 - 0 Monaco
Hertha Berlin (Ger) 0 - 1 Rapid Bu'rest (Rom)
Lille (Fra) 3 - 2 Shakhtar Donetsk (Ukr)
SC Heerenveen (Hol) 1 - 3 Steaua B'rest (Rom)
Rosenborg (Nor) 0 - 2 Zenit St. Pe'burg (Rus)
Schalke (Ger) 2 - 1 Espanyol
Bolton W. 0 - 0 Marseille
Club Brugge (Bel) 1 - 2 AS Roma (Ita)
Udinese 3 - 0 Lens (Fra)
Real Betis (Spa) 2 - 0 AZ Alkmaar
Thun 1 - 0 Hamburger SV
Slavia Prague (Cze) 2 - 1 Palermo
Stuttgart (Ger) 1 - 2 Middlesbrough

...

Ja mislim da je prerano da se daju neke prognoze, ali ima nekoliko klubova koji su do sad uvek na dobrom nivou igrali, a to su... Schalke, Sevilla, Zenit St. Petersburg i Strasbourg. Schalke je nesrecno ispao iz LS i sad imaju priliku da izvucu ipak jos jednu krunu u ovoj godini, posto ce sampionat u Nemackoj Bayern da osvoji. Steta samo sto je Crvena Zvezda ispala, jer svi klubovi iz njene grupe, su obelezili pobedu u 1. krugu! Rolling Eyes Sad
 
dib7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2006
Poruke: 31

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je prerano govoriti o favoritima jer je tek 1/16 finala. Roma mi se čini jako dobra,igraju odlično od smene trenera oni su moj favorit!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kup UEFA - revanš mečevi 1/16 finala
23.02.06. 22:45

U četvrtak su na programu bili revanš susreti šesnaestine finala Kupa UEFA. Bukureštanski Rapid je još jednom bio bolji od Herte i može se reći da je najprijatnije iznenađenje takmičenja, dok je Palermo uspeo da nadoknadi deficit iz prvog meča sa Slavijom i nađe se među 16 najboljih. Levski je protiv oslabljene Artmedije još jednom slavio i overio plasman u dalje takmičenje.

U jednom od derbija kola, Lil je u Donjecku odbranio prednost iz prvog meča pa je Milivoje Vitakić imao razloga da slavi, za razliku od Igora Duljaja. Zenit je još jednom bio bolji od Rozenborga, dok je Steaua dozvolila sebi luksuz da izgubi od Herenvena, ali se ipak plasirala među 16 najboljih. Hamburger je, kao što se i očekivalo, na svom terenu nadoknadio minus iz prvog meča i eliminisao švajcarskog Tuna.

Strazbur je i remi u nezanimljivom meču sa Liteksom bio sasvim dovoljan da se plasira u dalje takmičenje, a prednost iz prvog meča je bez većih problema sačuvao i Udineze u duelu sa Lansom. Danijel Ljuboja je odigrao solidno u pobedi Štutgarta u Midlzbrou, ali "švabe" su ipak morale da se oproste od daljeg takmičenja, baš kao i Monako koji je razočarao protiv Bazela.

U meču koji je smatran derbijem kola, Bolton je dobro počeo meč protiv Olimpika iz Marseja, ali su Francuzi napravili preokret i zabeležili pobedu koja ih je odvela u osminu finala. Roma je i na svom terenu bila bolja od Briža pa je iako oslabljena potvrdila razliku u kvalitetu.

Rezultati revanš mečeva:

Palermo - Slavija Prag 1:0 (0:0)
Godeas 51'

Rapid Bukurešt - Herta 2:0 (0:0)
Nikulae 54', Buga 74'

Levski - Artmedija 2:0 (2:0)
Angelov 14', 27'

Šahtjor - Lil 0:0

Steaua - Herenven 0:1 (0:0)
Brugink 85'

Zenit - Rozenborg 2:1 (0:1)
Keržakov 55', Denisov 87' - Riset 45'

Hamburger - Tun 2:0 (2:0)
van Bujetn 2', 33'

Strazbur - Liteks 0:0

AZ Alkmar - Betis 2:1 (2:0, 2:0)
Arveladze 26', Jaliens 35' - Meli 94'

Lans - Udineze 1:0 (0:0)
Fro 55'

Olimpik Marsej - Bolton 2:1 (1:1)
Riberi 45', O'Brajen 67'(ag) - Janakopulos 25'

Midlzbro - Štutgart 0:1 (0:1)
Tifert 13'

Monako - Bazel 1:1 (1:0)
Vijeri 21'(pen) - Majstorović 54'

Roma - Briž 2:1 (0:0)
Mansini 55', Bovo 71' - Verhejen 59'

Sevilja - Lokomotiva Moskva 2:0 (1:0)
Mareska 37', Puerta 89'

Espanjol - Šalke 0:3 (0:0)
Kuranji 54', Sand 70', Linkoln 73'

_________________
I C E M A N
 
mnedic2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 114
Mesto: Paris

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove godine je natjecanje jako izjednaceno.Ipak mislim da ce roma osvojiti naslov.Igraju jako dobar nogomet.Steta jedino sto im se ozljedio totti.

_________________
Prc man
 
seanpaul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove godine kup uefa ce uzeti AC Roma !!! Igraju kao zmajevi, rasturaju u Seriji A, sve redom, a mogu pobediti sve ove protivnike iz uefa kupa, a Midlsbro ce da razbiju!! pozz!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> UEFA cup - 2005/2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon