www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Užas, znojenje!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja na svu srecu nemam takvih problema.
ynojim se fakat rijetko.... Laughing


 
annibale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znojenje je katastrofa, najgoreje je sto smrdi
 
DanyBoss
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 30

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kažu da je vrlo zdravo
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znojenje
sta reci o znojenju
imaju hvala bogu razni dezedoransi stickovi
parfemi pa i to se da sakriti
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi se znojimo..neko manje neko vise..nivein rol on je strava stvar.inace vise volim roll on .stickovi obicno ostavljaju fleke na garderobi...dobar roll on, lep parfem i to je to...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozete koristiti i blag rastvor sode bikarbone i stvar je sigurno rijesena.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Re: pomoc Na vrh strane Na dno strane

andja_stay_cool je napisao/la sledeće:
da vam preporucim extra kremu protiv sprecavanja mirisa znoja: Lidera proizvodi Ilirija a nije ni skupa oko 180din

Slažem se s tobom, Lidera je fenomenalna krema kod problema sa znojenjem i ima jako lijep miris!

_________________
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joooj fuj...neki imaju jaki znoj..odvratno...ja koristim umbro dezić i bas mi je dobar Mr. Green

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam probala svakakve dezodoranse protiv znojenja ali meni je najbolji nivea. Udogno miriše a ja se ne znojim previše.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="sasad"]Dali neko zna zašto se nekom znoj oset ( smrdi ) i neposredno posle kupanja ? Question[/quote]

to je do hormona..
 
caba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 62

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno se znojim ali je dobro to sta imam super doe pa ne smrdim, probajte adidas proizvode
 
jimmy_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Re: pomoc Na vrh strane Na dno strane

andja_stay_cool je napisao/la sledeće:
da vam preporucim extra kremu protiv sprecavanja mirisa znoja: Lidera proizvodi Ilirija a nije ni skupa oko 180din

Svakako preporucujem, i licno je koristim. Ima dosta ugodan miris i totalno neutralizuje mirise znoja.
I kad mene drugarica pita: a zasto se pojedini muskarci briju ispod pazduha Rolling Eyes
A siguran sam da nevoli kada joj neko smrdi Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Užas, znojenje! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon