www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Užas, znojenje!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tnx, moja majka ima isti problem, znoji se u velikim kolichinama ali samo kad joj je vrutje. Ja se znojim i na minusu. Ali stvarno je nepodnoshljivo znojiti se po licu, kome se to deshava(a ja ne poznajem nikoga kome se to deshava u ovoj meri Laughing zna o chemu pricham)


_________________
freedom's just another word for nothing left to lose, and that nothing, ain't worth nothing, but it's free..
 
Dijanaaa100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 129

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je nivea super....ljepo mirise!! Smile

a i rexona nije lose!! WinkWink
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma i znojenje je za ljude, samo je vazna ta higijena, a primjetila sam da ima dosta ljudi koji se ne brinu o higijeni previse a pricaju pricice.... Confused
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se ne bismo znojili, bili bismo znojili.Ta tečnost koju izbacujemo tim putem je mnogo, mnogo bitna za naš organizam. Ali moramo održavati higijenu tuširanjem, dezodoransima ako je u nekom periodu našeg života količina tečnosti koje ,,izbacujemo,, prevelika ali i uvek.
Tako da niko ne treba da brine ako se previše znoji, to je sasvim normalno, već treba da malo više pažnje posveti higijeni.
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blah, ne razumete vi mene Very Happy meni se to deshava kad se probudim i kad mi je vrutje i kad sam na treningu, chim se probudim pa narednih 5-6 sati meni se znoji lice...kasnije vetj prestane.

_________________
freedom's just another word for nothing left to lose, and that nothing, ain't worth nothing, but it's free..
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Primjetio sam da se ujutro vise znojim
poslje kave
kad nepijem neznojim se
mada je to sve ljudski
 
bluebell
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 201

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav je onaj dezedorans nivein, neka fora sa biserima????
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj fuj...imam legu u razredu koji odvratno smrdi na kilometre....koristi sve moguce kreme i dezica koristi strava
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su dezodoransi za muskarce najbolji.
Jer se oni mnogo vise znoje od nas devojke.
 
SweetRedRose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: znoj+zima=smrzoh se Na vrh strane Na dno strane

Ja :B-fly: isto imam problema sa znojenjem isto zbog nervoze ja pretpostavljam i ono što je najgore jeste zimi jer kad se oznojim odjeca mi postane mokra ispod pazuha a kako je zima i hladno tada mi je jako hladno ali ne mogu se ugrijati jer je mokro na meni. Ne znam sta da radim po tom pitanju jer uopce nije vazno koliko mi je jakna topla i koliko imam majica na sebi ja se smrzajem i od hladnoce se tresem sto mozda potice jos vecu nervozu i sve tako u krug. Prijedlozi? :shocked!:
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isti problem, nekad mi se chini da se vishe znojim zimi nego leti. To su kolutovi do pola majice i isto hladno itd. A tek lice...to je pakao kad je zima a lice ti mokro i ne prestaje da se znoji Sad

_________________
freedom's just another word for nothing left to lose, and that nothing, ain't worth nothing, but it's free..
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od kako sam radila epilaciju mnogo se manje znojim.tako da ko ima tih problema nek posegne za ovim trajnim resenjem i to dva problema
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Užas, znojenje! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon