www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Užas, znojenje!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lush prirodni dezodoransi su super protiv znojenja, malo su skuplji ali odlicni

 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolji nivea deo sprej....Ali najviše mi ide na živce kada se vidi na majci da je mokro....nikad ne smrdi, ali bože moj, pa zašto se mora vidjeti? hahaha...onda ne ne smijem dignut ruke Very Happy
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupajte se redovno i stavljajte niveu sa proteinima bisera i mirisacete savrseno!

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bazicna so.....probajte.

ili bilo sta sto ima preko 7 PH vrednost...

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
Kupajte se redovno i stavljajte niveu sa proteinima bisera i mirisacete savrseno!


Podrzavam.
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rexonin muski stik, odlicni su!!! Ja ih stalno koristim. Naravno uz redovno tusiranje.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na svu srecu, nemam bas problema sa znojenjem, ali mi ipak najvise odgovara Adidasov dezodorans jer mi ne ostavlja bijele tragove po odjeci (koje mrzim) i ugodan miris mu traje i traje...

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sa znojenjem hvala Bogu nemam nikakvih problema ali je rexona jako dobra,a i kupanje dosta pomaže!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je ovaj najbolji....
jako lepo mirise Wink
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JaOoOo i ja koristim owaj..Mnogo lepo mirishe... Wink
Hvala Bogu pa nemam nekih problema sa znojenjem, ali eto mislim da stikovi i redowno tushiranje pomazhe ..
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Određenu količinu tečnosti čovjek mora ,,izbacit,, iz organizma i da se ne bi stvarao znoj ( kad dođe u dodir sa bakterijama) moramo se redovno tuširati, ne biti pod stresom i koristiti dezodoranse . Ja nemam problem sa znojenjem i već duže vrijeme koristim samo Niveine dezodoranse
 
Shit_HappenS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim Rexonu (aloa) i Niveu...najbolje su 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Užas, znojenje! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon