www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Užas, znojenje!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stik obavezno ,nivein ili unisex crveno crni


_________________
vera,ljubav,nada
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

namam problema sa znojenjem
ali koristim redovno nivein stik i sve je ok Wink
 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je loso kada se covek znoji. meni se to dogadja kada se sramim, kada sam nervozna, kada se obradujem... t.j. kada emocije vladaju samnom... Mislim da sam najveca pedanterija ali ipak ponekada se oseti taj los miris i neznam sta da radim sa sobom. Stavljala sam svasta, rekli su mi ako budem smirenija to ce mi pomoci, pila sam lekove za smirenje i doista sam bila smirena ali ni to nije pomoglo. Sada nepijem nista, posto svatila sam da tako samo cu da se navucem na lekove... Kazu da sto vise stavljamo dezedoranse i stikove to je bolje, ali nema veze, jer posle se pomesa sve i stvarno loso mirise. Najbolje su nivea pure kako sto su rekli, a ne neki parfemirani stikovi i da se nestavlja previse. Kada mislim na to da se ne oznojim ja se cela preznojim, a kada zaboravim na to i mislim na nesto drugo ne znojim se. Sve je to psiha. Sto vise mislis na to vise se znojis. Samo higijena i smirenost i to ce da ode kako sto je i doslo. Zaboravi na to da ces da se ozojis i nema da se desi. Very Happy

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lidera i Aloe -stik.
 
nona s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svima preporucujem kreme kao sto su lidera ego i fres kremu iz AVONa

_________________
NONA S
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim sve stickove koji imaju pudere i bez alkohola su, meni pomažu zasad Laughing

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam tu vise frku a imala sam slazem se osobom iznad....i ja isto to koristim
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim uvijek antiperspirante obicni dezici ne dolaze u obzir kod mene posto se ispod pazuha saznojim 15 minuta nakon tusiranja.do sad sam koristila rexona aloa i bila mi je zadovoljavajuca (mada mi unisti svu odjecu jer ostavlja bijele mrlje kojih se nemoguce rijesit Rolling Eyes ) danas sam bas kupila neki nivein od limunske trave, fino mirisi al cini mi se da mi ne zaustavlja miris znoja.vidjet cemo.svi ostali koje sam koristila nista nisu vrijedili samo se pomijesaju sa znojem i onda smrde gore nego sam znoj.
inace mi rexona obicno izdrzi do kraja dana al bude dana kad se moram ispod ruku prat po 2x dnevno Rolling Eyes a i skuzila sam da mi pred mjesecnicu znoj uzasno smrdi i da NIJE ISTINA da je tusiranje kljucno.pred mjesecnicu se dobro operem, fakat dobro to istrljam sapunima kojekavim i gelovima, dlacice fakat dobro izbrijem al za 5 minuta smrdi ko da nikad nisam cula za sapun i vodu, dakle za tih dana ako nakon tusiranja odmah ne stavim dezic gotovo je, a tih dana mi ni rexona bas ne pomaze.
sad vidim da je stres jako bitan cimbenik...hm...kolko sam ja pod stresom onda je dobro da ljudi ne crkavaju kraj mene, nemam se sta zalit u tom slucaju Laughing

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Nivea Pearls i po meni je taj najboji.
Jako lepo mirise Very Happy Imam dosta drugarica koje koriste muske dezodoranse...
Ja hvala Bogu, enemam puno problema...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam problem,jer uvek sa sobom nosim stik

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redovita hijena,zastitni stik,i sve je ok,barem kod mene
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Ja koristim Nivea Pearls i po meni je taj najboji.
Jako lepo mirise Very Happy

Slažem se s'ovim! Otkad se pojavila ova varijanta, samo nju koristim - i stik i dezodorans! Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Užas, znojenje! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon