www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Užas, znojenje!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
do sad sam koristila rexona aloa i bila mi je zadovoljavajuca (mada mi unisti svu odjecu jer ostavlja bijele mrlje kojih se nemoguce rijesit Rolling Eyes )


i ja koristim rexonu po meni je najbolja...ali me nerviraju mrlje...unisti mi sve majce Rolling Eyes


 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim dove za crnu odječu... Ne ostavlja mrlja i jako je dobar. Samo mi miris ne odgovara, ali nije toliko jak da bi mi smetao.

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
medena07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim rexonu
 
EVIL ANGEL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 154

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

addidas sport

_________________
 
blesava mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reksona sensitive roll on ili pur blanca isto roll on...
Meni najvise odgovara roll on zato sto on ne ostavlja beo trag na majici za rasliku od sticka ili dezedoransa u spreju...Smile
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blesava mala je napisao/la sledeće:
Reksona sensitive roll on ili pur blanca isto roll on...
Meni najvise odgovara roll on zato sto on ne ostavlja beo trag na majici za rasliku od sticka ili dezedoransa u spreju...Smile

takođe... Smile
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Re: Užas, znojenje! Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Antiperspiranti svoje dejstvo protiv znojenja mogu da zahvale derivatima aluminijuma, to jest, solima aluminijuma. To je jedino danas poznato sredstvo za uspešno suzbijanje znojenja. Za aluminijumove soli već dugo se priča da su štetne, ali to još uvek nije zaista ni dokazano ni opovrgnuto.


Nedavno sam negdje čitala da tih aluminijevih soli više unesemo putem hrane nego antiperspirantom i da nisu opasni za korištenje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Užas, znojenje! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon