www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stopala
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
NOSTRADAMUS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 22 Nov 2004
Poruke: 17
Mesto: PRIJEDOR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 4:25 am    Naslov poruke: Stopala Na vrh strane Na dno strane

Neki dan sam saznao zanimljivu stvar od mog dobrog prijatelja. Rekao mi je da se nevjerovatno mnogo loži na ženska stopala!!!! Surprised Confused

Sta mislite o tome???


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 4:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jos nisam video nijednu devojku sa tako lepim stopalima.
-ono sta sam video je za horor,prave se fine,sve neke a stopala su uzasna,sve nokti neki suntavu i slicno....

ako on vole neka ga...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 5:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam na kakve ti to devojke nailazis! Confused
sve zene koje znam, gledaju da imaju sredjene noge!
takodje i ja to gledam,da su mi sredjeni.
a leti kad se nosu sandale ili papuce, lepo je videti lepu zensku nogu!

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to da.
inace gledao sam od devojaka iz razreda.
Ja i drug posto smo zavrsili ranije sve ostali smo da pomazemo profesorici u sali oko merejna skoka u dalj i te gluposti.e dal su uvacene nespremne ili sta neznam ali ono je strasno bilo,nokti su sve bili izlomljeni,orlovski,a zuljova je bilo mnogo...

A one koje imaju lepo stopalo i nose sandale a one koje ne?nose patike ili nesto drugo.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno bljak, ne znam kako moze to da trpe da su im noge take, strasnoooo. nemam reci!!!
mislim videla sam ja i ruzne noge u sandala, ali ne da su im pete popucane ili da imaju izlomljeni nokti, vec su im krvi prsti ili slicno!!!!
ebiga svakome svoje!!!

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se trudim da mi stopala budu sredjena kao i nokti na nogama,
e sad, dal' se neko na to pali ili ne, to ne znam, mislim da ima
boljih stvari na koje bi se neko ložio....... možda nisam u pravu Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
NOSTRADAMUS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 22 Nov 2004
Poruke: 17
Mesto: PRIJEDOR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 16, 2004 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rouzi. potpuno se slažem sa tobom da ima puno boljih i ljepših stvari na koje bi se neko ložio, ali da se neko baš pali na stopala... Pa da li je to normalno???

Ja sam mnogo puta u toku sexa poljubio ili polizao djevojci stopalo, ali milslim da je to bila neka vrsta predigre! Čak sam primjetio da neke od njih i uživaju u tome, ali mene to nikada nije privlačilo ni na koji način!!! Ali zato moj prijatelj uživa u ženskim stopalima!!! Confused Confused Confused
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 16, 2004 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad..... šta da se radi, što bi rekli:
Razni ljudi, razne ćudi!
Ja mogu da mu kažem neka samo i dalje uživa, pa to je ipak najvažnije Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2004 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sto da ne ako nekog to pali hehe...a gledala sam i jedan film ne mogu da se setim kako se zove, a glavni lik je crnja koji se lozio na zenska stopala Laughing Wink

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
neona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna čovjek šta valja...masaža stopala je jako erotična mmmm.......sisanje prstiju...osjetiti njegov dah na svojim stopalima uh
 
shomey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene strasno pali da lizem noge...
 
trent acid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni je seksi ako su sredjene noge....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Stopala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon