www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crveni lak za nokte...
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 8:39 pm    Naslov poruke: Crveni lak za nokte... Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da nosim crveni lak (sve nijanse pa cak i one najvatrenije) na noktima, osecam se za nijansu atraktivnije,zenstvenije, opustenije... Mada znam da ima misljenja da je "kurvicast" Rolling Eyes Sta vi mislite o tome? Da li nosite tu boju ili je izbegavate u potpunosti?


_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam!
I crveni lak i karmin... I ne smatram ka 'kurvicastim' uopste... sta vise, crveno je vatreno i zenstveno...on zahteva savrsenu preciznost i detaljnost, a to ne moze bas svako...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niti ga volim niti ga ne volim. Smile Koristim ga samo u "saranju" noktiju. Godinama vec ne mazem cele nokte jednom bojom jer nemam vremena da menjam lak svaki dan i da ga uklapam sa garderobom, zato je kombinacija vise boja savrsena. Very Happy Inace ne smatram crveni lak za "kurvicast", mada ima jedna boja crvenog laka koji zovem slicnim nazivom. Mr. Green

_________________
 
narandzica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja inace nevolim jake boje pa nevolim ni crveni lak na sebi, al po meni, nekim ljudima ljepo stoji :)
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne volim crveni lak i mislim da svakome ne odgovara

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim ponekad tamne nijanse crvenog laka.....pogotovo tamno bordo na nogama......leti na preplanule noge, sa super sandalama, ova boja laka izgleda jako sexy....... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Irma21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 12
Mesto: Winnipeg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crveni lak je grozan, i slazem se sa tim da ne odgovara svakome. licno ga nikada nebih nosila
 
TaJmA_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 11
Mesto: Stjrdal

norway.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv tamni crveni nijansa,ali da je bas crveno, to mi se ne svidja..Ni na ustima ni na nogama..
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crveni lak je užasno mnogo IN i ja obožavam da ga nosim! Mada je najlepše nositi ga kada nokti nisu predugi.
Ko ne veruje neka kupi Aurin Long Lasting lak broj 191 i uveriće se!

(edit by CharmedS
Spojila sam ti poruke)

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mada je najlepše nositi ga kada nokti nisu predugi.


U ovome se potpuno slazem... Crveni lak nikako, nikko, NIKAKO ne ide na duze nokte... Izgleda suvise napadno, agresivno.. ne postize onaj efekat koji bi trebalo... Ali zato na urednim, tek malo naraslim nokticima... mmmm....

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tamne nijanse lakova idu samo na kratke nokte i nokte srednje duzine...
Dugi nokti se lakiraju jako svetlim nijansama.

Inace mislim da crveni lak ne stoji samo starijim zenama...Mladje zene i devojke uvek mogu da ga nose.
Ja cak volim da namazem nokte crvenim lakom iako mi se uopste ne slaze uz garderobu...ali kada imas 20 godina, mozes sve da isprobavas Mr. Green i sve sebi da dozvolis
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Inace ne smatram crveni lak za "kurvicast", mada ima jedna boja crvenog laka koji zovem slicnim nazivom. Mr. Green


i ja istooooo

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Crveni lak za nokte... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon