www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crveni lak za nokte...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
medena07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozaqvam ga,i sada ga imam na noktima

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Re: Crveni lak za nokte... Na vrh strane Na dno strane

cp6ujanka je napisao/la sledeće:
Obozavam da nosim crveni lak (sve nijanse pa cak i one najvatrenije) na noktima, osecam se za nijansu atraktivnije,zenstvenije, opustenije... Mada znam da ima misljenja da je "kurvicast" Rolling Eyes Sta vi mislite o tome? Da li nosite tu boju ili je izbegavate u potpunosti?



Obožavam... ali samo jednu nijansu, a to je bordo crvena... uh... ta nijansa mi je predivna... Ne znam, možda nekom deluje, "kurvičasto", meni je to ženstveno i atraktivno... Naravno, zavisi i uz kakvu garderobu se kombinuje Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam crveni lak, sto me briga za komentare drugih?

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Branca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li mi neko moze da preporuci neki dobar crveni lak mozda onako malo tamniju nijansu...Ovaj moj je pri kraju a kupila sam ga u Londonu i ovde ga nigde ne mogu da nadjem... Sad Hvala unapred!Pozz!
 
tanjica20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 106

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim crveni lak,imas u dm-ovima niveinih crvenih lakova,super su
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim crveni lak.Trenutno,zbog prirode posle,mackam samo noktiće na nogama tom nijansom.Koristim tamniju nijansu crvene sa šljokicama.

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crveni lak obozavam ..nekiput,a onda samo u kombinaciju zas odelom(crveno /belo naprimer) ...samo ako uz stil pase!nebih ga nikad stavila za na posao ali uvece naprimer za izlaz bi.sto da ne,atraktivna boja je vecma Marilyn Monroe i Liz Taylor su obozavale tu boju.i znali su zbog cega Wink
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crveni lak za nokte mi je super,iako ga prije nisam voljela...sada ga ne skidam s noktiju Razz

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim crveni lak na kratkim noktima,a kada imam nadogradnju lepse je samo frenc

_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
zoeBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2007
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crveni lak ili bilo koji drugi kod mene nikad ne idu pojedinačno.Meni nokti uvek imaju bar po dve boje.
Jedna preporuka: kada imate crveni lak izvucite tanku liniju debljine ne više od 1 mm na samom kraju nokta lakom sa srebrnim šljokicama.Izgleda neverovatno dobro.

_________________
JA SAM...
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim da vidim crveni lak kod cure Rolling Eyes

_________________

--_make love not war_--
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generalno ne volim crvenu boju, pa ni crveni lak za nokte... tako da ga maximalno izbegavam Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Crveni lak za nokte... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon