www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Island
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: The Island Na vrh strane Na dno strane

Da li ste gledali film i sta mislite o njemu?
Ja mislim da je odlican. Jedina zamerka je da su malo preterali sa akcijom, ali im oprastam.



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Hagan_Bajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 196
Mesto: Između sna i jave

stlucia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam ga gledao.. Jel dobar?

_________________
On je kralj, On je sam,
Gospodar zemlje cudesa,
Samo zena kao tajna,
Polako ga vuce sa prestola....
 
Libraa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film jos uvek nisam odgledala, ali planiram uskoro! Cula sam da je dobar film, tako da se nadam da su u pravu! Kad ga odgledam pisacu o svojim impresijama!
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam najavu i čini mi se da bi mogao biti dobar. Stoga ga planiram pogledati. Oni koji su ga gledali rekli su mi pozitivno o njemu.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
rasa85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesantan film, relativno originalna prica, dosta akcije. Ipak, mozda pomalo provaljena fora
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam film i nije mi los ono .. mislim ima svojih i dobrih i losih strana kao i svaki film danasnjice

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Lonely Wolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledao sam film i nisam bas nesto preterano odusevljen ipak sam ocekivao malo vise.
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican je! Najbolja scena je jurnjava auto-putem na hiper modernim skuterima, koji i lete!!!
Prica mi je super!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je dobar ali su stvarno preterali sa reklama..mislim MSN messenger, pa onda Xbox, pa coca cola, Visa.. gde je tu kraj.. kao da gledam jednu veliku reklamu...._!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravio si Pumu. Very Happy I meni je to isto zasmetalo, ali ako se to izuzme ja sam i vise nego prezadovoljna filmom.
Pomoglo je i to sto moj omiljeni glumac igra (Sean Bean-dr Merick). Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sean Bean...da... ko je mogao da predpostavio da je on ustvari zao lik (dddd)
Ewan McGreogor mi deluje nekako mnogo "mlado", posle uloge OBi Van Kenobija
, a slatka mala plavusica Skarlet Johanson, me nije toliko odusevila glumom koliko uskim Puma (eh, da Puma, zaboravih, "Where is my left shou, they lost my left shoe"), trikoom, koji joj stoji kao saliven. Samo steta sto nije obukla one uniforme od cistacice ili bolnicarke, pa onda se tek prosetala vetrovitim gradom, na motoru Razz Twisted Evil .

p0z
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma glumci su zaista sjajni.
Meni je zao sto Sean Bean nije navukao Pumin kostim. Mr. Green Film bi bio jos bolji.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> The Island Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon