www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bijelo Dugme
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:41 am    Naslov poruke: ........ Na vrh strane Na dno strane

kraljevi........sta vise reci......?bio sam na koncertu u Bg-u koji nije bio nesto.......Bebek je kralj........!

 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Re: ........ Na vrh strane Na dno strane

blue037 je napisao/la sledeće:
kraljevi........sta vise reci......?bio sam na koncertu u Bg-u koji nije bio nesto.......Bebek je kralj........!

Vidio sam sve tri koncerti u DVD. Bebek je odlican, ali jos mislim Alen je prvu pevac iz Bijelo Dugme.
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji bend na podrucije bivse Jugoslavije, dobra muzika i strasni tekstovi.
Nisu neki ekstra muzicari kao na primer u svoje vreme leb i sol ili Smak (znam da Laza svirao u oba benda Smile ) ... ali Dugme je Dugme, ... obozavam ih sta se tice nase muzike.

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super bend,imaju super pjesme

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na postoji nijedna pesma dugmića da nije dobra.svaka se i dan danas pevuši.ja sam rođen te godine kad se 'Dugme' raspalo,ali obožavam sve njihove pesme i imam DVD sa snimcima njihovih koncerata
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni su retki od zabavnjaka koje volim da slusam i jako mi je zao sto nisam bila na koncertu
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi (OK, ne bas svi) kazu da oni su najbolji. Zasto ni su jos jednom zajedno? Sta ne radi ovde?
 
takito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 64
Mesto: Od njega je i bog digo ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bio na koncertu i zbog toga mi je bas zao!!! Mislim da je extra grupa i imaju extra pesme!!! 8)
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kratko i jasno: LEGENDE....i mladje generacije sve pjesme znaju,to mnogo znachi....
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ih najbolji bend ikada kod nas svaka im cast !
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedinstvana grupa koja je popularna u krajnja granice ex-Jugoslavije... I oni imala Goran Bregovic, ko je znak za Balkan.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma tifa je kralj Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Bijelo Dugme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon