www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

James Bond
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 3:12 am    Naslov poruke: James Bond Na vrh strane Na dno strane

Koji dio vam je najbolji, jeste li gledali sve djelove.
Misljenje o Goranu Visnjicu kao novom agentu 007.


 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konerijevi su svi dobri. Rodzer Mur je vec slabiji u ulozi 007,a ni scenario tada nije bio nesto posebno. Lezenbi i Dalton su samo otaljavali posao,a Brosnan je zaglibio do kraja.
Visnjic je ocajan izbor za ovu ulogu (ja bih je dodijelio ili K.Bejlu ili Hjuu Dzekmenu) i vjerujem da ce svi sljedeci filmovi konstantno imati sve manje publike.

_________________
SK
 
Libraa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji su mi filmovi sa Son Konerijem!
Mislim da Goran Visnjic nije najbolji izbor za tu ulogu, ali nikad se ne zna, mozda i bude zanimljivo!
 
adnanius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 72
Mesto: visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

james bondovi filmovi su extra, moja jedna prijateljica ih obozava i ima ih sve u svojoj zbirci i stalno oh gleda. za nju su to najbolji filmovi ikad snimljeni

_________________
Nivo inteligencije na planeti je konstantan a populacija raste
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavala sam Sona Konerija kao 007. Rodzer Mur mi se uopste nije svidjao. Brosnan nije bio toliko los koliko ljudi pricaju. Inace moj omiljeni film iz serijala je Golden Eye u kome se pojavljuje i moj omiljeni negativac Alek Travelijan, bivsi 006. Slazem se sa jednim od predhodnih postova. Mislim da bi Hugh Jackman bio i vise nego savrsen za ulogu. Genijalan je glumac, sarmantan i vise nego sto je potrebno...Ma covek ima sve potrebne kvalitete za Bonda koga bi svi obozavali.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Sre Dec 13, 2006 1:24 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gleda sam vse sa Son Konerijem i Rodzer Murom, ove zadnje sa Brosnanom nisam i nemam namjeru. Obaj sto se sad snima....necu.. He razlog je taj sto su ga vala zaglibili sa ovim zadnjim filmovima i to posteno. Bez veze.
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolji sa Son Konerijem!!JA nisam neki ljubitelj James Bonda!!!Preterali su!!

_________________
Alexandar
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni sa konerijem su bili najbolji, a mislim da je brosnan posle njega najproduktivniji
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 12:59 am    Naslov poruke: James Bond Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam par dijelova film nije los a glupac je stari pemzionisani
James Bond
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su filmovi zabavni i volim da ih odgledam, najbolji James Bond mi je Rodzer Mur.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
aksiomoer
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi 007 mi izgleda po malo priprosto, prije bih mu dodijelio ulogu vodje radnickog sindikata ili dangube u lokalnoj kafani nego Jamesa B
By the way.. Shon je bio zakon...

_________________
Samo opusteno...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se da je ovaj novi lik totalni promašaj, mislim vjerovatno čovjek zna glumiti ali mi nije neki elegantni tip kao dosadašnji Bondovi.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> James Bond Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon