www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program koji je pomerio granice
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Program koji je pomerio granice Na vrh strane Na dno strane

Samo pogledajte da li je vredan vaseg skidanja uz to je i besplatan http://earth.google.com 8) Voleo bi da mi neko pokaze bolji program tog tipa!

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja bi baš voleo da mi neko objasni kako se taj program koristi.
Dobar je za neke stvari, ali čuo sam da se sa njim može naprimer posmatrati ulaz svoje zgrade... ali nisam uspeo da namestim to!
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NASA je takodje izbacila ovakav program. E sad, koji li je bolji...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se odusevio kada sam probao Google Earth pre par dana, samo sto za potpuno uzivanje treba brza internet konekcija. Ono sto bih mogao da zamerim jeste da recimo za SCG samo Beograd je uradjen u relativno visokoj rezoluciji... dok ostatak mislim da nije.

U svakom slucaju program je i vise nego zanimljiv Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekaj malo. Jel preko njega mozes da gledas ono sto se desava bas u tom trenutku?
 
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze...to je malo bezveze,mada je plan Beograda star 2-3 godine.Program kao program je dosta dobro zamisljen,mada stvarno ne znam sta moze da se dobije za full verziju koja kosta 400$ (verovatno mozes da pogledas da li si zatvorio prozore na kuci)!Kako ne bi bila visoka rezolucija Beograda...pa sveze od bombardovanja Laughing
 
radovan haki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vauuuuuuuu...
Program je extra odusevio sam se...
Nenade pogledaj Berlin il London da vidis rezoluciju,i napisi mi kad vidis dal po ulici ima lisca Very Happy salim se nije do te granice al je super
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazite sta nosiute po dzepovima, nemoj da vas neko posle provali ovde na forumu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skinuo sam Google Earth Pro i gledao dvorište svoje kuće i majku u njemu Smile A što se Nasinog programa tiče, počevši od veličine koja je nekoliko stotina megabajta pa sve do brzine internet konekcije (koja treba da bude min adsl), pa kad se uporedi sa Guglovim programom, ovaj Nasin je sr...e Smile
 
Lonely Wolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristio sam i Google Earth Pro i Nasa World Wind i mogu reci da je po meni Nasin program mnogo bolji ako se izuzme jedna mala mana a to je da treba minimum ADSL konekciju mada i neka jaca konekcija nije na odmet.U svakom slucaju moj glas ide za Nasa World Wind
 
divad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 21 Avg 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja imam od nase ali neznam sta da radim sa njim!!!!!!!! Sad Sad

_________________
Ja sam Robin Smile
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj program sam skoro probao ali mi se ne svidja zato sto podrucje Srbije nije lepo (detaljno) uradjeno.

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Program koji je pomerio granice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon