www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

windows movie maker
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: windows movie maker Na vrh strane Na dno strane

Da li ga neko koristi, i šta mislite o ovom programu? Meni je sasvim OK, nego imam jedan problem, pri pravljenju klipova često se zakoči pa moram da ga isključim i onda ponovo uključim(na svu sreću sačuva mi ono što sam do tada uradio).
Da li postoji još neki BESPLATAN program za pravljenje video klipova? Rolling Eyes


 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako mislis na sjeckanje tipak ko u movie maker-u imas Virtual Dub on radi sve virtual dub 1.6.10 , ulead movie factory, sonic itd itd!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
nesa_gajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je novi Movie Maker 2.1 super pogotovo sto podrzava veliki broj tv-kartica a materijal snimljen preko njega je odlicnog kvaliteta.
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,dobar je program, nego me interesuje zasto secka stalno, ja taman nesto napravim i on se zakoci, i moram da iskljucim program, i onda sve ponovo Mad
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma program je ok, samo i je sam imao isti probrem, sa starom verziom.Od kao sam nabavio verziju 5.1 sve radi super. Wink
Uzimao sam TV karticu od brata, ali sam morao da snimam u njenom znj programu, jer meni nije prepoznao. Neutral
A da ima dosta takvih programa, i boljih....i svi su besplatni ako mozes da skines 100-inak MB sa neta i ako nadjes pravi sajt. Mr. Green
Mislim da to nije uredu od strane Microsofta sto tako"besplatno" deli takve programe uz Windows-e.Mislim vec su ga tuzili za Explorer, sigrno ce i za Movie Maker....Sta ostaje na pr. Operi kad svi dobiju Explorer za dz uz windows.. Confused

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma program je super. Ja ga uvek koristim. Odlicno je to sto konvertuje filmove i onda mi zauzimaju manje!!1
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec dve nedelje kad ukljucim Windows movie maker pise Windows movie maker has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. To mi se i ranije desavalo ,ali pritisne Donćt send i sve bude u redu, ali sad kad god ukljucim mi se pojavljuje ovo. Zna li neko u cemu je problem?
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa program je puko... Moras da "okrpis" Windows ili ponovo da dignes sistem!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od toliko raznolikih i dobrih programa za video editing ti si bas nasao
Win. Movie Maker! Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 01, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Vec dve nedelje kad ukljucim Windows movie maker pise Windows movie maker has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. To mi se i ranije desavalo ,ali pritisne Donćt send i sve bude u redu, ali sad kad god ukljucim mi se pojavljuje ovo. Zna li neko u cemu je problem?


Reinstalacija windowsa resava problem.
 
zli_dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Backo Dobro Polje

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 4:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni isto secka,drugar mi kaze da je moguce zato sto mi slabiji komp....

_________________
- BACKO DOBRO POLJE -
 
Sulle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema to veze sa kompom, jednostavno, program nije bas savrsen.
Ako hoces bas da pravis filmice koristi Ulead Video Studio, Vegas, Power Director, mani se movie maker- a
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> windows movie maker Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon