www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ruslana
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Ruslana Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me sta mislite o Ruslani? Znam da ima ljudi koji je ili obozavaju ili je mrze (znaci nema sredine). Licno meni je ona simpaticna, ljupka, prijatna, puna pozitivne energije, uvek nasmejana, druzeljubiva...

 
Tweety 276
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 1548
Mesto: NEGDE PREKO BRDE

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo ja cu prva posto volim svuda da dodam moj senf

Ja mogu da kazem da mi se stvarno svidja ma da znam
samo onu pesmu sa Evrovisije ali mi se mnogo svidja pesma
Malo sam tuzna sto mi nismo pobedili Evrovisiju ali
Licno ona mi se dopata i ka zena (izgled) i mislim da ima lep glas (meni se svidja)

Cmok Very Happy

_________________
Ovde pociva ljubav
rodjena u patnji i bolu,
zivela u tugi i lazi,
umrla u meni i mom srcu
sahranijo je ON !!!!!
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je skroz super!!
Ja kad sam je slusala jos prvo (ne finalno) vece na eurosongu 2004 dopala mi se na prvu loptu...
Pozz
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 10, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da je podnesem. Tako mi je antipaticna, a sve pesme su joj na istu foru. Ponovi 100 puta "hey, hey" i eto ti pesme. Pesma sa kojom je pobedila na ESC2004 ima odlican ritam, ali debilan text. Vec se smucila celoj Evropi. Evil or Very Mad
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa lepo izgleda, svidja mi se njen stil oblacenja...napravila je lep koncert u C. gori prosle godine...i to je dovoljno da je kod nas dosta ljudi vole.
Ali joj ne mozemo prezaliti sto je uzela titulu najboljeg na Evroviziji Zeljku .

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lijepo izgleda.najbolja pjesma od nje mi je wild dance

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
mixxx05
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 786
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e tomisalave da li znas jos neku njenu pesmu sem te!!!!! Laughing
meni se njene pesme ni malo ne svidjaju jer su nekako divljacke a ona mi se cini kao ukrajinska seljancica! a vi sto je volite ne ljutite se jer je ovo moje licno misljenje!

_________________
I've told you this once before, can't control me!

If you try to take me down you're gonna break!
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ljutim(o) se, naravno, svako ima svoje misljenje. Ja sam lepo rekao ili je ljudi vole Razz ili mrze Twisted Evil .
A to sto neki kazu da su joj pesme na istu foru, pa dobro, to je njen stil, tako se ona najbolje oseca, i kao sto je sama rekla, ne bi sebe mogla da zamisli kako stoji i peva neku baladu, zato sto u sebi ima neku energiju koja je vuce da igra \Very Happy/ \Very Happy/
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa je i kao pjevacica a i styling na eurosongu joj je katastrofa

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta ja znam,neznam šta bih mislio. došla na eurosong pobijedila na silu, energiju i to je to
bilo je dosta boljih pjesama ,ali eto ona je na taj nasstup pobijedila i eto...
nije bogzna kakva pjevačica, ima u nas puno,puno boljih. ovo kažen po onoj jednoj pjesmi koju sam čuo.
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam neko posebno misljenje o njoj. Izgleda simpaticno. Uvek je nasmejana i puna energije.

_________________
Mil-KG
 
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam prilicno puno njenih pesama, i mogu da kazem da su samo 3-4 dobre...inace svaka pesma je u istom fazonu....tako da...hm...ali opet ove 3-4 su stvaaaaaarno dobre Smile...iskreno ja sam jedna od onih koja je u sredini...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Ruslana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon