www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nebesko kraljevstvo
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Kingdom of heaven Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o filmu?Mene je odusevio!Mozda glavni glumac bas i nije srecno resenje,ali... Wink

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za tebe, ali mene je usrecio... Very Happy
Salu na stranu, film je odlican.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam samo trailer o njemu i mislim da je sjajan. A covkoji je napravio gladijatora i jos par dobrih filmova ne moze da omane

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj ga.Neces biti razocaran...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno pogledaj!!!Ako volis te istorijske spektakle(kao ja),nemoj ovo da propustis Wink
 
always4goodmusic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 11
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican, iako vec postoje takvi slicne kao sto su King Arthur, Troja, Last Samurai itd.

Slazem se sa sheba_diesel da glumac nije bas dobro izabran jer je previse njezan za ovaku i glavnu ulogu!!!

Ali ipak, odite i pogledajte ga!!!
 
igzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je odlican,borbe su uzete od gospodara ali oprosticemo im Very Happy
 
IsNoGood1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam vishe ochekivao od filma. Posebno zbog glumachke. Malo neobichna radnja..mene jako interesuje da li se tako neshto stvarno dogodilo.......tj koliko je film istorijski tachan...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film ima istorijsku osnovu, ali to je sve...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
miel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeremy Irons je odglumio fantastično, a ostalo je srednja žalost...
 
IsNoGood1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima par dobrih efekata.......ja sam ochekivao mnogo vishe od filma
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film ima dobru zamisao,scenarij znaci,ali sama realizacija,je puna rupa,tipa scene sa pocetka,rambovske scene hehe,kad lik sa strijelom u grlu trci naokolo i tamani neprijatelje hehe,il kopljem u ledjima,ma pretjerivanje,al eto necemo zamjerit,onda manjka te borbe u filmu,glavne bitke skoro pa da i nije bilo,osim kraja bitke i extra dobro uradjenje scene sa lesevima i onim poljem,to je jedan od vecih propusta,kao da je reziser radio na tome da pokaze kolko ima statista,jer je to ionako computerizovano,macromedia i 3d rade svasta ebiga,glavna uloga takodjer mi se nije svidjela,sta ja znam,e ona glumica,glavna sporedna,je dosta dobro odigrala!Ne znam sto,ali na kraju ipak film mi se svidio i pokupio lijepe emocije,eto valjda sto je scenarij dobar,dobra prica,ona polja,lijepih kadrova bas,al eto bice ono 2 dio hehe,a film je radjen po istinitim dogadjajima svakako!pozdrav,ima i jaku poruku!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Nebesko kraljevstvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon