www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dodir....
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Dodir.... Na vrh strane Na dno strane

Kant je rekao da je dodir ruke vidljivi izraz misli.......da li je to bash tako, ako ne, shta vi mislite o fenomenu dodira? kako reagujete na dodir ? ili vas mozda i rechi dodiruju?


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni tacno je ono sto je rekao Kant, svaki dodir , nacin dodira pa cak i celi cin dodirivanja pocevsi od prvog pomeranja ruke pa do samog dodira je cela jedna filozofija o kojoj ako dobro razmislis kaze mn puno nego miljon reci.. Po svakom pokretu ruke ili bilo kog tela mozes saznati cilj, volju, osecanja cak i trenutno stanje osobe koja te dodirne... Kad sam ovo pisala mislila sam na ljubav. Po meni jedan dodir pokaze mnogo vise nego miljon puta receno "volim te".. Kad me dodirne onda mogu osetiti dali me iskreno voli kao sto kaze,nacin na koji me dira, neznoscu skojom to radi, mestima gde me dodiruje sve je to veliki pokazatelj njegove ljubavi. Mislim sta vredi kad ti neko kaze da te voli kad sve radi rutinski i bez osecanja recimo kad mi pomera kosu s lica, ima veliku razliku
1.ako me voli - uradice to sa paznjom, neznoscu i posvecenosti
2. a ako me nevoli - uradice to rutinski kao sto izuja stare cipele. nabrzaka, nepazeci pritome da me moze ozljediti...

Dodir je stvarno fenomen jer,
Ponekad je dovoljan samo jedan dodir da se covjek da se oseca bolje, mirnije i uravnotezenije...

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Kant-om! Vrlo mudro "vidljiv izraz misli". ZNaci, mozemo nekoga dodirnuti i recima, delima........ osetljiva sam na sve dodire: i vidljive i one druge. I nekada cak, ti drugi, nevidljivi dodiri, doticu me mnogo dublje, osecam ih mnogo trajnije, nego one vidljive! Nekada mi jedno delo, ili neka rec, znci i prija, mnogo vise od bilo kog dodira telesnog, vidljivog! Nekada me neka rec ili delo, povrede i bole, vise nego bilo koji samar, udarac.......sve u svemu, jaki su mi senzori i za jedne(vidljive) i za druge(nevidljive) dodire! Samo je pitanje, od koga dolaze! Wink

_________________


 
Mistress
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 70
Mesto: Zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji opis dodira u knjizi 'U anđeoskom liku zvijeri' od Viktorije Faust. Odma tamo na početku. to će sve reći.

_________________
Ain't gonna waste my hate on you
I think I'll keep it for myself
 
amirru
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 74

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodir je dovoljan osjecaj da skontas osobu neku ,al uz to da je gledas u oci !

_________________
Hajmo curice hajmo djecaci
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad zadrhtim...prodje me jeza, naravno kada je prijatan. ponekad osetim hladnocu, daljinu, naravno kada je neprijatan.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
ponekad zadrhtim...prodje me jeza, naravno kada je prijatan. ponekad osetim hladnocu, daljinu, naravno kada je neprijatan.

U potpunosti se slažem sa tobom, mada, kada je prijatan, taj osećaj nebih baš nazvao jezom, to je više kao "leptiri u stomaku"..........

_________________
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi koji dobro poznaju zene, mogu da kazu da njih vise dodirne rec nego sama ruka. Wink

_________________
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od koga dolazi dodir.
U pravo vreme na pravo mesto i najezim se.
Dodire koje ne zelim,izbegavam.
A rec zna da me pogodi ili pomiluje vise od dodira

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako su i dodiri i reci negde blizu.... obadvoje moze da izazovu neznost, pokazu ljubav i daju osecaj sigurnosti, ali isto tako i dodir moze da zaboli kao sto i reci moze da povrede da ostanu rane za zivota..... naravno su rane razlicite, ali su rane....

Kako ide ono.... dobra rec i gvozdena vrata otvara....... a dodir pantalone Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bas volim tu fizicku paznju...dodir...ne mora to da bude neki seksualni dodir, ali zagrljaj je meni jako vazan, isto tako i poljubac voljene osobe, medjutim to je druga stvar...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dodir je čaroban. Netko je sklepao frazu 'čarolija dodira' i s tim se slažem.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Dodir.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon