www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dodir....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram reci da se slazem sa Intruderom. Dodiri su jako vazni. dodir ne mora biti samo fizicki, vec i psihicki. Mozete nekoga dodirnuti i recima i da te reci osave takav trag i znace nekom vise od ne znam koliko fizickih dodira. Vazan je trenutak. u pravom trenutku, reci pravu stvar ili pruziti pravi dodir.


_________________
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma bitno u musko zenskim odnosima
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodir može da laže.....znaci momak me voli ali dodirne me grubo jer nikad još nije usao u pravu ljubav....ovo je samo primjer....i dodiri i rjeci mogu biti lazi koje nas zavedu....ja kažem djela su ona koja nešto vrjede...
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci me sve manje dodiruju,jer znam koliko su ljudi licemerni,tako da...a dodir mi znaci najvise na svetu..bio on po ruci,ramenu,zagrljak,ruka u ruci ili negde drugde...dodir je chudo..
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim dodire. Nekako, kroz njih osjecam svu energiju, i imam osjecaj da mogu da citam tudje misli. Mogu po stisku i toplini osjetiti ljubav.... Voljela sam njezne dodire po noci, ispod plahte po mom stomaku. Skakljali su me, ali sam uzivala u njegovim prstima. I sada volim kad me netko zagrli i obrise suze....
Nista, pa cak ni rijeci ne mogu zamjeniti osjecaj tisine i dodira. Kada znas da rijeci nisu potrebne, i svaktko tone u svoj san, a zapravo sanjamo isti san. I u tom snu se nadjemo, a dodir nas posjeti da je zapravo stvarnost poput tog sna.... To je bozanski...

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
ponekad zadrhtim...prodje me jeza, naravno kada je prijatan. ponekad osetim hladnocu, daljinu, naravno kada je neprijatan.

tako nekako
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rijeci me narocito dodiruju
ali ja sam osoba koja cesto dodirije u razgovoru puno koristim ruke nekada stisak ruke znaci vise nego 100 rijeci
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sma osoba koja vrlo lako dirne nekoga sa rjecima..
a i fizicki Smile
ali vise volim kad me neto dirne s nekom gestom ili nekim rijecima..smao rijetko to znaju Sad
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dodir je izuzetno bitan......slazem se sa tim ......najvise ti je potreban kada ti lose ide a to je zagrljaj-puno ti znaci....

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Re: Dodir.... Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
Kant je rekao da je dodir ruke vidljivi izraz misli.......da li je to bash tako, ako ne, shta vi mislite o fenomenu dodira? kako reagujete na dodir ? ili vas mozda i rechi dodiruju?


Ne bih rekla da je vidljivi izraz misli, već osećanja.

Da dodiruje može i pogled i misao i reč. Čarobno je kad se ispišu romani Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 7:38 pm    Naslov poruke: Re: Dodir.... Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
Kant je rekao da je dodir ruke vidljivi izraz misli.......da li je to bash tako, ako ne, shta vi mislite o fenomenu dodira? kako reagujete na dodir ? ili vas mozda i rechi dodiruju?



Mislim da je Kant bio apsolutno u pravu.
Dodir ponekad moze da kaze ono sto rec ne moze ni da zamisli.
Rec je pokazatelj razumevanja i moci...tako je bar ja vidim.
A dodir...dodir znaci bliskost,ljubav,nezamenljivost,tisinu,smeh,snagu,istrajnost...
dok recima mozemo lagati,dodirom zasigurno ne mozemo.
Ne mozes nekoga nezno dodirnuti i stisnuti mu ruku a da pritom ne mozes da ga pogledas u oci koliko ga ne volis...to jednostavno ne ide.
Bar ja to nikad nisam mogla.
Dodirom,ako pod njim mozemo podrazumevati i zagrljaj,ne treba reci...i zato je dodir nesto najmocnije sto moze da spoji ljude.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
slakoleonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 95

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svih dodira koje nabrojaste (dodir rijeci, dodir tijela, dodir misli i dodir osjecanja), najvise mi govore i znace posljednja dva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Dodir.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon