www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dodir....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
Po meni tacno je ono sto je rekao Kant, svaki dodir , nacin dodira pa cak i celi cin dodirivanja pocevsi od prvog pomeranja ruke pa do samog dodira je cela jedna filozofija o kojoj ako dobro razmislis kaze mn puno nego miljon reci.. Po svakom pokretu ruke ili bilo kog tela mozes saznati cilj, volju, osecanja cak i trenutno stanje osobe koja te dodirne... Kad sam ovo pisala mislila sam na ljubav. Po meni jedan dodir pokaze mnogo vise nego miljon puta receno "volim te".. Kad me dodirne onda mogu osetiti dali me iskreno voli kao sto kaze,nacin na koji me dira, neznoscu skojom to radi, mestima gde me dodiruje sve je to veliki pokazatelj njegove ljubavi. Mislim sta vredi kad ti neko kaze da te voli kad sve radi rutinski i bez osecanja recimo kad mi pomera kosu s lica, ima veliku razliku
1.ako me voli - uradice to sa paznjom, neznoscu i posvecenosti
2. a ako me nevoli - uradice to rutinski kao sto izuja stare cipele. nabrzaka, nepazeci pritome da me moze ozljediti...

Dodir je stvarno fenomen jer,
Ponekad je dovoljan samo jedan dodir da se covjek da se oseca bolje, mirnije i uravnotezenije...


Apsolutno se mogu složiti sa ovim gore napisanim. Nemam šta dodati.


 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vestica je napisao/la sledeće:
ja bas volim tu fizicku paznju...dodir...ne mora to da bude neki seksualni dodir, ali zagrljaj je meni jako vazan, isto tako i poljubac voljene osobe, medjutim to je druga stvar...



Moram se složiti s ovime. Dodir mi je jako važan, zagrljaj, poljubac i slično..
Ne mogu zamisliti dan bez dodira..

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Dodir.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon