www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zlo negde duboko u nama...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim sasvim suprotno Sad zao mi je lai tako je mislim da su svi dobri i da svi mogu biti dobri kad to zele ... jer vjerujem u onu pazi sta zelis moze ti se i ostvairiti

 
miki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 156

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema bezgresnih, ali postoje neki uzasno zli. psihopate. jer kora njihovog mozga nema svest o moralu i zlu. zato im nije nikakav problem da urade svakakve grozote

ako od ljubavi do mrznje ima tako malo
ja bih hteo da me mrzis najvise na svetu
al bojim se da tebi do mene nije stalo
da sam ti bio parna ruza u buketu

od tuge cu za tobom za noc da ostarim
sve su moje nove bore tvoji putevi sa njim
i ne bi jedan trag u snegu za mnom ostao
bas toliko sam bez tebe duso propao

sanjice, sta mislis zbog koga pisem ovu poruku ?

odavno sam krivicu sacuvao za sebe
al od svega sto je bilo najvise me boli
sto more mojih suza prolivenih zbog tebe
ni na jednoj karti sveta ne postoji

sanjice, umrecu zbog tebe


Poslednja prepravka: miki10 datum Pon Okt 17, 2005 10:03 am; ukupno izmenjena 1 put
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osecanja koja kod mene izazove neka osoba traju kratko...ali samo ukoliko su negativna...ne volim da se ljutim besnim,imam zelju da nekog ubijem...brzo se smirim...oprashtam chak i onima koji su me mnogo povredili,iako im time dajem povodm da me mozda nekad u buducnosti ponovo povrede.

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je dugacak put izmedju ljubavi i mrznje....treba dosta toga preci i uraditi da bi se stiglo s jednog mesta na drugo.
Pa svi smo mi bili iznevereni od strane nekog, nazalost, pa i ja....
I u tom trenutku trudim se da uopste ne razmisljam o toj osobi koja me izneveri.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se da u svima nama postoji malo zlo, ali takodjer postoji i ono nesto u nasem srcu sto nas potice da radimo dobro, i to je u svakog tako, bez izuzetka Wink

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoji zlo samo je kod nekog izrzeno vise a kod drugog manje

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 7:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlo potice od samog covjeka, potice na taj nacin sto mu je dat razum da rasudjuje, ali su mu data i razlicita osjecanja, a neka od njih su zavist, zudnja za osvetom, konkurent (ali u negativnom smislu)...to su stvari koje covjek ne moze lahko da kontrolise...inace u sustini sve i jedan covjek je dobar, nema loseg ili zlog covjeka, postoje samo pogresno upuceni ljudi...

_________________
 
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi se ne radjaju zli nego ih život tome nauči...
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"svaki čovek se rodi kao prazan list papira", znači da od rođenja do nekih zrelijih godina, tj. dok ne bude u stanju da sam rasuđuje o tome ko je kakav i da deli dobro od zla, čovek sve upija. ako je njegovo okruženje puno mržnje i on će biti. ali, kod svakog od nas postoji neki plamičak mržnje koji se krije i tinja duboko u nama, a od nas zavisi da li će on i dalje da tinja ili će se rasplamsati.

_________________
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada se covek rodi njegova dusa je "tabula raza"...cista,nevina...srca svakog od nas su u sustini puna dobrote...Mrznja moze samo da razjeda ljude,ogorceni i zlobni ljudi ne vole ni sebe ni druge ljude...a takvo njihovo osecanje ima svoj izvor...treba pronaci uzrok takvog ponasanja...resiti problem...zivot nikoga ne mazi i ne pazi...nekad se iz prevelike ljubavi prema nekome zbog njega moze uciniti zlo...
zato VOLITE ljudi :padajucasrca:

VOLITE svoju porodicu :zagrljaj:

VOLITE ljude oko vas :cmokcmok:

nadjite ljubav svog zivota :love_u:

Ispunite svoje srce ljubavlju da ne bude mesta za zlo... :ljuuuubav:

LJUBAV je LEK ZA SVE...smem malo da vicem je l da?malo...


>>>Za ljubav, ne za mrznju ja sam rodjena<<<...rece Antigona...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!


Poslednja prepravka: Ludica_S on Pon Nov 21, 2005 11:40 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam osetila mrznju prema nekome,pa cak ni prema ljudima koji su me mnogo povredili...od,da kazemo negativnih emocija,osetim razocarenje,a desi mi se da osetim netrpeljivost prema hirovitim ljudima koji nemaju nikakve ciljeve u zivotu,a misle da su najpametniji i mesaju se bez prava u moj zivot...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
sinko_borivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 73

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ti covek krajnosti..mogu najneznije da milujem i ljubim voljenu osobu,a u sekundi mogu da se pretvorim u zver koja moze da ubije da ne trepne samo ako vidim da je neko koga volim ugrozen..mislim da potencijalni ubica lezi u svakom od nas,a mi vremenom ucimo kako da ga kontrolisemo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> zlo negde duboko u nama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon