www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Darko Filipovic
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Darko Filipovic Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o ovoj zvjezdi grand produkcije?dali dobro pjeva,vama najbolja pjesma...pisite sta god znate o njemu!!

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Darko Filipovic ima mnogo lep glas, sladak je decko pesme su mu strava.
Mani se najvise svidja "Ona, Ona" i " Trebas Mi"

Svaka cast ! Very Happy
 
ballak
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 64
Mesto: cacak

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mali se probio svaka mu cast.klinke otkidaju za njim
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobar glas...to se ne moze poreci....
Ali, zasto tu muziku peva...??????
Ok je uglavnom.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
SLAKI33
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 760
Mesto: U snovima mnogih...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali ce stici Sabana!Presladak je i divno peva,videla sam ga uzivo! 8)
 
mladens003
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jednu super pesmu! Ona, Ona
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da decko ima fenomenalan.. ma ODLICAN glas!!!! pored toga sto ima jako lep glas,mogu reci da nije ni kao frajer los.. Embarassed
najbolja mi je pesma "dugi su dani"
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebas mi... Jedna od najboljih njegovih pesama...
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

darko filipovic ima dobar glas a nema facu za estradu.
sa time hocu da kazem da nije prepoznatljiv preko noci.
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je lik, i jos jako dobro peva. Obozavam njegovu pesmu u duetu sa tanjom savic, to je jedina prava narodnjacka pesma (a ja narodnu muziku slabo slusam), ali je veoma dobra, to niko ne moze da porekne.
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima extra glas,pesme mu se bas slusaju.Imala sam prilike da ga upoznam i par puta sam bila u drustvu sa njim,opusten je zabavan,duhovit lozi se na ribe s velikim grudima, klinke otkidaju za njim po mom ukusu nije nikako

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam bas lepo misljenje o zvezdama granda, suvise ih forsiraju i pokusavaju da od njih naprave velike zvezde
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Darko Filipovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon