www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi poljubac???
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 10:07 am    Naslov poruke: Prvi poljubac??? Na vrh strane Na dno strane

Kada ste doziveli svoj prvi poljubac???

i kako je bilo???

ja sa 13,a bilo je Embarassed

Naslov: Da li se secate prvog poljupca i kakav je bio???
tomislavjancic je napisao/la sledeće:
naravno da se secam to je bilo u 8 razredu na ekskurziji. Smuvao sam najbolju ribu u skoli, to je bio najsladji i najlepsi poljubac do sada.
Recite vi nesto o svom prvom poljupcu.


edit by kumche: dve iste teme su spojene 19. X 2006
Drugu je bio otvorio tomislavjancic



_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ? Joj bolje da ne kazem, bilo je ok. Embarassed

Dacko mi se uopste nije svidjao, ali prvi put kada sam ga poljubila, neznam, kao da sam uvek znala da ljubim.

Ali posle je bilo sve bolje i bolje Wink
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo ruzno.....znala sam da ce se desit....ocekivala sam ga i mislila da ce bit predivan...medjutim kad se desio,ja sam ostala bez teksta...koz glavu mi je prolzilo-zar je to to! bila sam razocarana Sad

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa otprilike sam bila mislim sedmi razred osn.skole,bilo je OK, i bila sam sa tim deckom do druge godine srednje s.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf......prvi poljubac davno zaboravljen.......ma kakvi....


shesti razred.....nova godina......sa drugaricom koja je pravila.....ups! Rolling Eyes
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Neka ova fota poljubi Andreja i neka poljubac traje 30 sekundi"...
I zavrte se ona flasa i zaustavi se na meni.
A Andrej najsladji decko u odeljenju...
Zbunila sam se i pogubila skroz Embarassed Embarassed Embarassed

A prvi poljubac (koji nije masna fota) je bio godinu dana kasnije na nekom zidicu sa deckom na koga sam se zestoko nalozila. On je izigravao maco tipa pa me je tako jako stegao i privukao da sam jedva cekala da me pusti Wink Posle sam mu objasnila da ja volim nezno i polako, pa smo se uskladili. To je bila prva veza Smile

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Tuzna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: Bec

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok moj prvi poljubac je bio sa 13 godine.i bilo je super Embarassed

_________________
Ostavljena, Povredjena i zauvek ranjena
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo fantazija,zima ,pahulje svetlost lampiona,taj prvi poljubac je neshto najlepse,sto naravno uvek osetaje duboko u srcu.imala sam eto srece da bude bash onako kako kao klinke zamishljamo,sto za prvi sex bash i ne bih mogla da kazem.
 
signorina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 32
Mesto: austrija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo sa 12. grozno bljaak Embarassed

_________________
stae sta hoces? hos problema... samo reci..
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u 6 razredu... svi oko nas (stariji) su se ljubili a ja i moj drug iz razreda smo ostali sa strane... kao da im ne smetamo.... i sad svi se ljube mislili smo da trebamo i mi Very Happy Very Happy
joj kada me je poljubio tako mi je odvratan ukus bio... tako odvratno... onda sam rekla da se vise necu ljubiti...
ali naravno obecanje nisam odrzila jer sam se vec u 8 razredu zaljubiskala... Very Happy
 
sweet_stuff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 35
Mesto: Hrastnik

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajoj!
i ja sa 13 ali to je bilo nesto tako bezveze da bi radije pricekala dooo...ma do 15 da sam znala da ce tako biti... Wink
 
taki78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Sep 2005
Poruke: 119

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: :o) Na vrh strane Na dno strane

sa 14 godina ma bilo je grozno bljakkkkk
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prvi poljubac??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon