www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi poljubac???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmmm...bio je kad sam imala 15 godina sa jednim onda meni slatkim deckom tako da je i poljubav bio sladak Very Happy Mr. Green


_________________
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 15 godina i bilo mi je fuuuj. Taj dečko mi se nije ni sviđao, a to sam uradila eto čisto da vidim kako je Mr. Green

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Shit_HappenS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajoooooj evo sad se smejem kad setim toga... On me je poljubio, a ja prasnula u smeh Embarassed Smesho je bilo Laughing
 
milojko22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U 6. razredu. Nije bio loš ali mi se malo zgadio. :( Ali prvi poljubac sa sadašnjim dragim je bio najlepši!!!!! :) :D
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 7! Rolling Eyes Radoznala od samog pocetka...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 8-9god, ali nisam bila nesto odusevljena Mr. Green
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

juj a ja ga zaboravio Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he he Embarassed
u prvom osnovne, bila je jedna mala plava Milica,preslatka je bila a danas je bomba za sistem...odlutah Laughing bila mi je prva simpatija i jedan dan sam je pratio kuci posle skolice,ispred njene zgrade sam joj rekao da mi se jako svidja i pitao je da li smem da je poljubim Wink ona je klimnula glavom i ja je poljubih Cool a onda sam dobio samar uz komentar "da smo jos mali i da to rade samo veliki" he he brate....

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa nepunih 15... Bilo mi je čudno, nisam očekivala da će biti tako ljigavo. Mislila sam da ne znam da se ljubim... On je bio iskusniji od mene i osećala sam se jadno! Nisam ga uopšte volela, ali eto...da probam! Rolling Eyes
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 15 godina i bio mi je najjsladji poljubac i sa tom devojkom sam bio 4 godine u vezi

_________________
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam 13g.. I tad me nisu bas interesovali deckici najvishe..
Upoznala sam jednog decka i to, moze se rec nazor. On pokushavao me upoznat a meni izpocetka bio dosadan pa ga izbjegavala.. Laughing .. Prvi put kad smo pricali to je bilo kad sam otisla u toalett u jednom restoranu i on ushao zamnom i onda nas zakljucali njegovi prijatelji jedno 2 sata dok nismo se izpricali.. Decko me je tad poljubio (moze se rec malo prisilio), bio se zalijepio za mene i drzo mi glavu da se nemogu otet. Laughing Pretrnila sam sva od poljubca (leptirici u stomaku), jer iako sam izbjegavala decka, svidjao mi se veoma puno.. Very Happy

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 13 god,bilo je bljak..očekivala sam da će biti mnogo bolje..kao u filmovima,haha

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prvi poljubac??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 16 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon