www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi poljubac???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi poljubac mi se desio kada sam imala 15 godina..I to je jedno jaako gorko iskustvo..To je bio najgrozniji poljubac ikada Mr. Green

 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mo prvi poljubac je bio u 6-tom razredu osnovne skole.Jos uvijek mi je u sjecanju i mislim da nikad nece nestati. Laughing
 
° Idealna °
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2009
Poruke: 40

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 11:40 pm    Naslov poruke: Re: Prvi poljubac??? Na vrh strane Na dno strane

danij je napisao/la sledeće:
Kada ste doziveli svoj prvi poljubac???

i kako je bilo???

ja sa 13,a bilo je Embarassed

Naslov: Da li se secate prvog poljupca i kakav je bio???
tomislavjancic je napisao/la sledeće:
naravno da se secam to je bilo u 8 razredu na ekskurziji. Smuvao sam najbolju ribu u skoli, to je bio najsladji i najlepsi poljubac do sada.
Recite vi nesto o svom prvom poljupcu.


edit by kumche: dve iste teme su spojene 19. X 2006
Drugu je bio otvorio tomislavjancic



A bija je ajme meni davno Mr. Green s jedno 15 ak godina..
Nije bilo nešto extra. Uvalija mi je odma jezičinu Rolling Eyes .. zato i nije dugo bio sa mnom hahah
 
boky_sb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 21god. nije se još desio!!! Nadam se da bi trebaooooo Smile
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing bio je sa 14 god. ... .. bezveze mi je bilo (sa tim momkom sam bila 3 dana).. Mr. Green
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 15 godina bio je prvi pravi,, ono se ne broji... Nije bilo lose,, zato sto je on bio mnogo stariji Mr. Green

Samo je tada - kada uporedim kako je sada - bilo jaaaakoo vlazno i mokro hahaha Laughing

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi je bio sa 13.. na kisi..pamtim ga bio je predivan... Embarassed
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused

Imala sam 8-10 godina, nisam sigurna, kad sam se "intenzivno družila" s prvim susjedom i prijateljem... Već tada smo radili sve što rade odrasli. Shocked Neutral Naravno, ljubili smo se na "francuski način". Laughing Ali ne sjećam se prvog poljupca, ne znam ni kad se točno dogodio, niti kako mi je bilo... Sad

Prvi poljubac kojeg se sjećam dogodio se u mojoj 15-oj godini. Dečko je bio 4-5 godina stariji i sjećam se da me luđački ljubio... Uvalio mi je jezik koliko je mogao, izgrizao mi usne i sutradan su me boljele... Laughing Laughing Imala sam osjećaj kao da se ljubim sa psom. Laughing Laughing


 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 04, 2009 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e bilo je to davne 2001 i bila je starija od mene 3 godine ali kroz maglu ga se secam jer sam se jadan bio skamenio od treme Smile

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
Aleksa_KG COOL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Apr 2009
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 13 godina bilo je bas super Cool Very Happy
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 02, 2010 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi poljubac se desio 13.6.2004 godine, 2 sedmice pre mog 19og rodjendana...bilo je hmm..zanimljivo...uvalio mi je jezik, a ja nista, pa kontam "mozda bi i ja mogla njemu da uvalim jezik" i tako je to bilo...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 03, 2010 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi poljubac...mnogo slatko i mnogo davno bijaše to...moja prva ljubav i prvi pravi poljubac ostao je toliko dugo godina u mom sjećanju i točno znam i što sam tad imala na sebi i ulaza pred moju zgradu di me je dopratio sa diska i njegove jakne u koju sam zbunjeno i stidljivo zagnjurila lice ... bila je zima, 30.decembar 1984. godine. Bože blagi, da mi je sad da vratim onaj drhtaj i onu toplinu usana, da mi je sad vratiti vrijeme i njega...

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prvi poljubac??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  sledeća
Strana 18 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon