www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi poljubac???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mala-23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 29
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam imala oko 14 i bilo je tako grozno da sam rekla da necu nikada vise uratiti to Mr. Green

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam pocela malo kasnije da se ljubim, al prvi poljubac i dan danas nisam zaboravila...mada su ostali sa njim sve bolji i bolji

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
boOmFunK_Mc`s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm,bilo je to u 6.-om razredu OS...pa,onako...sasvim normalan!!!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bejah mlada, sramota me da kazem i nije mi se svideo. nisam pozelela da ponovim Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio je divan. Zaista Very Happy Sa divnim mekim usnama jednog drugara koji je potom postao više od toga...Koliko sam tada bila iznenađena što neko na kog sam kao na brata gledala oseća tako što prema meni, toliko mi je danas milo i slatko kad se prisetim...Drago mi je što je iskustvo bilo takvo Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 14....bilo je mokro Laughing

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi pravi je bio sa 14 (prvi srednje), secam ga se kao da je juche bilo, i bilo mi je predivno...
Nisam ga zaboravio i nadam se da necu nikada...
Sa tom osobom sam u mnoogo dobrim odnosima i to je 'Nesto nase sto nekad bejase' Very Happy
Bilo je pre toga ponesto u osnovnoj, ali je sve to nista i bzw...

_________________
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo je to sa 15 godinicaaaaaaa...RazzRazz

Sa tim dečkom sam dan-danas extra drugarica, a za taj naš mali poljubac..ne zna niko!

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi poljubac davno zaboravljen... ja mislim da sam bio 5. razred osnovne skole... a koliko li je to godina... bilo je bombardovanje, znaci '99 ja sam imao 12 god... nije bilo nista posebno, vise je sluzio za hvaljenje kod drugara Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam nepunih 14 godina, prvi pokusaj je bio bljak, dok je drugi vec bio sjajan...i dan-danas sam zahvalna tom decku jer me je naucio da se lepo ljubim Very Happy

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi poljubac .... kraj 8-og osnovne znachi .... sa 14 godina Smile Bilo je prelepo i dugo je trajala ta veza (2 godine) a sa tom osobom sam i danas u fenomenalnim odnosima Very Happy
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Awwwww, bilo je jako cakano... Pod jednim drvetom, kojeg vise ni nema... Bio je jako sladak, u svakom smislu, i stvarno volim tu uspomenu...

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prvi poljubac??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 17 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon