www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada sretnete bivsu veliku ljubav...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 12:31 am    Naslov poruke: Kada sretnete bivsu veliku ljubav... Na vrh strane Na dno strane

Prekinuli smo pocetkom godine, bio je to dosta buran prekid s kojim se on nije pomirio. Ukratko, bili smo dvije godine zajedno i ludo se voljeli, ali on u nekim situacijama jednostavno nije bio fer prema meni i strasno su me razocarali neki njegovi postupci (a i inace se nismo najbolje slagali). No ipak bilo je tu divnih trenutaka, divnih uspomena...

Mislila sam da mi je konacno krenulo i da sam ga zaboravila... Faks, posao, hobiji... Organizirala sam si zivot, konacno. Uz to, izlazim s jednom osobom koja mi se strasno svida, divan je prema meni i usrecuje me. Osjecala sam da konacno funkcioniram...

A tada, danas sam ga srela u gradu. Pricali smo, i iako sam se trudila ponasati se kao da mi je drago sto sam ga srela, i uljudno ga pitati sto ima novoga...Jedva sam suzdrzavala suze. Vidjela sam da se promijenio, da je tuzan, beskrajno tuzan...Vidim da je svjestan da mi vise nikada ne mozemo biti zajedno i da jednostavno nemamo buducnost, ali nadala sam se da ce bar imati postovanja prema meni... Ja sam ljubazno razgovarala s njim, a on je imao neki bezobrazni ton u glasu... Grubo me ispitivao za decka i predbacivao mi neke stvari...

Veceras sam se slomila... Znam da me jos voli, i ne mogu si pomoci... kakav gad on ponekad bio, i ja njega jos volim, na neki nacin... ili volim samo uspomenu na nas, ne znam... Znam da mi strasno fali i sve na njega podsjeca u nekim trenucima, ali ovo danas me slomilo!

Cijelo vece razmisljam samo o tome u cemu smo pogrijesili, iz glave mi ne izlaze samo one lijepe uspomene, i pitam se je li moglo biti drugacije... Vrijedi li uopce razmisljati o tome?

Da li ce tako biti svaki put kada ga sretnem?? Mislit cu da sam ga zaboravila, a tada... paf! Je li to normalno, kada ce to prestati, ne znam... Znam da mi je sada deset puta teze nego kada sam prekinula. Cudno je gledati to lice koje si jos donedavno ljubio, a sada vise nije tvoje... i iako si mislio da ces ostariti s njim, vise ga nikada neces ni dotaknuti...



_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad je ljubav u pitanju uvek ostane da tinja, retko se ugai. Ne treba mnogo da razmisljas sta, kako, sta si trebala a sta nisi. Idi napred! Ponekad stara jela ne treba podgrejavati! Sto se mene tice ja sa mojom bivsom sam ostao prijatelj i povremeno se vidjamo ali ja znam da u meni i dalje postoji nesto od te ljubavi. Nisam hladan kad je vidim. Ali idem napred, a od te ljubavi pamtim samo lepe stvari. New Spiral
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da znam kako ti je... meni se slicno desavalo. decko kojeg sam voljela godinama i koji je bio nesto posebno u mom zivotu...skoro se ozenio i tada sam postala svjesna da nikada vise necemo biti zajedno. cesto se sjecam svih lijepoh trenutaka zajedno. do skora sam mislila da ga volim, ali kada sam ga srela zadnji put, toliko me povrijedio njegov nacin ponasanja prema meni da sam sigurna da vise ne zelim da ga vidim. iako mi svaki put noge klecaju kad ga vidim, to nije ljubav.

mislim da to kod tebe vise nije ljubav...isto kao i kod mene, to su samo lijepe uspomene. cim se pojavi muskarac koji ce ti pruziti nesto lijepo, neke nove uspomene, taj ce otici u zaborav. nemoj da razmisljas sta bi bilo da je bilo, nema nista od toga, samo ces bezveze pasti u depresiju. dugo ce ti biti tesko kad ga sretnes al sve s vremenom prodje

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Vrijedi li uopce razmisljati o tome?

Najgore sto sebi mozes da radis u ovom trenutku je upravo to...Da ozivljavas lepe trenutke (stavljajuci one ruzne i razlog zasto ste raskinuli u drugi plan), da razmisljas o greskama, kao i o tome sta bi bilo kad bi bilo...Nemoj da sumnjas u svoj zdrav razum i rasudjivanje, kao ni u donosenje svojih odluka. Ako si tada znala zasto to radis i zasto vise ne zelis da budes sa njim, sada kad god pomislis na njega, pomisli i na to da li bi zelela njega ovakvog kakav ti je u secanju ili onakvog kakav je bio u trenutku kad si odlucila da vise ne budete zajedno.
Citat:
Da li ce tako biti svaki put kada ga sretnem??

Naravno da nece...Kazes da ste raskinuli pocetkom godine. Pa to je proslo tek mesec dana. Ne mozes ocekivati da tako brzo okrenes novi list. Polako, vreme stvarno leci sve. Svi smo to prosli i prolazicemo jos mnogo puta...I nastavili smo dalje, a da nam duh te osobe vise nije bio prisutan medju nama. Jednostavno, stegni zube i pusti vreme da odradi svoje. Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam kako ti je,ljubav se ne moze ugasiti najednom sta vise stekla sam utisak da ona ostaje i tinja s vremenom u sve manjoj mjeri nego nekada.Al najteze je docekati da to vrijeme prodje. Sve opet zavisi od situacije do situacije i od toga koliko ti je neko stvarno znacio.
Njegov bezobrazni ton u glasu, je tipicna reakcija nekoga ko je ostavljen a ko te voljeo i dalje voli...
Ako si stvarno stavila tacku na tu pricu drzi je se.Jer vrtjeces se u krug s osjecajima koji ce ti jedino skoditi.
Pjesma ce ti reci sve .... drzi se

'(It's Hard) Letting You Go'

It ain't no fun lying down to sleep
And there ain't no secrets left for me to keep
I wish the stars up in the sky would all just call in sick
And the clouds would take the moon out on some one-way trip

I drove all night down streets that wouldn't bend
But somehow they drove me back here once again
To the place I lost at love, and the place I lost my soul
I wish I'd just burn down this place that we called home
It would all have been so easy
If you'd only made me cry
And told me how you're leaving me
To some organ grinder's lullaby

It's hard, so hard - It's tearing out my heart
It's hard letting you go

Now the sky, it shines a different kind of blue
And the neighbor's dog don't bark like he used to
Well, me, these days
I just miss you - It's the nights that I go insane
Unless you're coming back
For me, that's one thing I know that won't change

It's hard, so hard - It's tearing out my heart
It's hard letting you go

Now sone tarot card shark said I'll draw you a heart
And we'll find you somebody else new
But I've made my last trip to those carnival lips
When I bet all that I had on you

It's hard, it's hard, it's hard, so hard
It's hard letting you go
It's hard, so hard - It's tearing out my heart
But it's hard letting you go

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne srecem je (HVALA ALAHU Wink )
sala na stranu ne nisam je sreo do sada i nadams e da ce tako da ostane jer ne zelim da mi pridje a onda ja da puknem i d ajoj vratim za celih 2,5 godina malteretiranja.....i da joj sve skresem u lice pa da ispadnem seljak.A cak i ako je vidim negde nekad samo cu je zaobici jer biolje da je zaobidjem no da bude nesto....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rečem bok i nastavim dalje
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam kako ti je....u tvojim godinama i ja sam imalaistu situaciju....proslo je evo nedavno tri godine od kako smo raskinuli...cujemo se ponekada...skoro svaki put je deo mog srca zaigrao,sve do jednom...tada sam shvatila da ga zaista vise ne volim...
nece biti lako...to znaj...ali proci ce...prvi put kada se opet budes zaljubila, njega ces zaboraviti...uspomene ce uvek biti tu....secas ces se...ali sto neko rece, stara jela ne treba podgrevati....

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja velika ljubav je za mene moj muz !
Ni sa jednim bivsim momkom nisam ostala u zavadi.Kada je nesto "trulo" unistava i ono "zdravo"!!!
Pozdravim se ispricam se,pozdravim njegovu porodicu ...I svako krene svojim putem! Laughing

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos mi se nije desilo da sretnem moju bivsu,veliku ljubav i daj boze da je i ne sretnem,ko zna sta bi bilo(nista ruzno)
 
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene moja draga bivsa htela da ostavi preko poruke zbog bivseg ,al kod mene ne ide to tako pa sam joj dosao na posao da razjasnimo neke stvari,popricali smo oko pola sata a posle sam otisao kuci.Od tad je nisam video a i ne bi imao vise nista do joj kazem od pozdrava Wink
 
SONJICA-ZMAJCHE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jun 2006
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada ga sretnem,spustim pogled proletim ili na sve moguce nacine ga izbegavam!Jel prostost zna mnogo da boli !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada sretnete bivsu veliku ljubav... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon